Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Vémola míří do dalšího boje: O trůn Oktagonu se popere s Langerem, ten si připouští prohru

Karlosův další soupěř, se kterým se utká v Bratislavě.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu
+ Další 4 fotografie
Oktagon 47

Zápasníka Karlose "Terminátora" Vémolu čeká další zápas. Po drtivé porážce s Patrikem Kinclem půjde opět o mnohé: zápas o trůn Oktagonu! Na galavečeru Oktagon 47 se utká se slovenským zápasníkem Pavolem Langerem, aktuální jedničkou v polotěžké váze na Slovensku.  Vémola si připouští jen dva scénáře a prohra to rozhodně není: "Připouštím si jen dvě možnosti. Ukončit ho v prvním, nebo druhém kole," nechal se slyšet týden před soubojem. "Terminátorův" soupeř Langer působí jako tichá voda, ale většinu výher má před limitem. Nezalekne se ani postoje, ani boje na zemi. Fanoušky čeká atraktivní podívaná. 

Přípravy zápasníků vrcholí, napětí stoupá. Do souboje Vémola vs. Langer zbývá už jen pár dní. K souboji o "trůn Oktagonu," o titul v polotěžké divizi, dojde již 7.10. na galavečeru Oktagon 47 v Bratislavě.

"V životě je mým cílem hlavně to, abych byl spokojený, aby lidi okolo mě byli spokojení, aby moje rodina byla spokojená. Abychom byli zdraví. To je můj hlavní cíl, nepotřebuji nějaké velké věci," říká skromně pár dní před svým životním zápasem slovenský bijec Pavol Langer, který si na "trashtalky", jako jeho nadcházející soupeř Vémola, příliš nepotrpí. "Je to Karlosův styl prezentace, každý je svobodný a může si sám vybrat, jak se chce prezentovat a jaký život chce žít," vyjádřil se směrem k Vémolovi Langer pro Oktagon MMA.

Připouští si i prohru, boj s Vémolou mu může změnit život

Langer zároveň dodal, že s Vémolou se setkal pouze jednou v životě a nevnímá ho jako nepřítele. I když si za cíl dává samozřejmě výhru, na rozdíl od valné většiny zápasníků si připouští i scénář možné prohry. „Když to nevyjde, tak smůla, půjdu zpátky do práce… Když to vyjde, tak se stejně vrátím do práce,“ směje se Langer. Je si však vědom, že pokud by se mu podařilo zastavit „Terminátora“, mohl by se jeho život obrátit naruby.

„Dneska jsou neomezené možnosti. Někdy stačí jeden moment a změní se ti celý život, ale nejsem teď v hlavě nastavený tak, že musím vyhrát, aby můj život byl jiný,“ dodal. Zápas s Vémolou vnímá jako naprosto zásadní a je mu ctí, že do klece s Terminátorem vstoupí. Ačkoli Langer působí jako tichá voda, tak většinu výher má před limitem. Nezalekne se ani postoje, ani boje na zemi a aktuálně je nejlepší polotěžkou váhou Slovenska. Fanoušky čeká dozajista atraktivní souboj.

Vémola si připošutí jen dvě možnosti

Karlos "Terminátor" Vémola pak zaujímá pozici, kterou fanoušci již velmi dobře znají. "Mám jen dvě možnosti. Ukončit ho v prvním, nebo druhém kole," hlásí Vémola pro Oktagon několik dní do zápasu. Langera považuje za těžkého soupeře, ale je si velmi dobře vědom, že Langer má mnohem menší zkušenosti. "Na to, že jsme v závěrečné fázi, tak se cítím skvěle. V tomhle zápase musím být rychlejší, komplexnější a musím být připravenej zápasit, být ready na každou situaci," přípravy rozhodně nepodceňuje.

"Nejvíc nebezpečnej je v jeho srdci. Jak je vytrvalej, je to takovej 'dieselovej' motor. Zápasí od prvního kola do pátýho kola dobře. Nezabalí to. On je silnější v závěru," uvědomuje si Karlos, který v souboji většinou sází na jistotu.

Takhle Vémola prchal z O2 areny po zápasu s Kinclem
 

Langer si získal srdce fanoušků už nyní

Podle aktuálních kurzů v sázkových kancelářích je za favorita považován Vémola, srdce fanoušků si však získal už nyní právě jeho soupeř.

"Fandím Karlosovi, ale jestli vyhraje Palo, tak mi to vlastně ani vadit nebude. Je to sympaťák," nebo "Langer je člověk s velkým Č. Žádné silácké řeči. Na to, že je poloprofesionál, tak si zaslouží velký obdiv," objevuje se v komentářích pod příspěvky odkazujícími na souboj Vémola vs. Langer na oficiálním Instagramu Oktagonu. Turnaj Oktagon 47 se uskuteční tuto sobotu, akce odstartuje v 18:00. Celý galavečer můžete sledovat na stránkách Oktagon.tv.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy