Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Vémola je tyran, z Ramby udělal mrzáka, zuří Jiří Pospíšil: Karlos s tygřicí naštval už i politiky

Karlos Vémola a Jiří Pospíšil
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz, hermína / koláž eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
ZLOBA

Karlos Vémola (38) na sebe v posledních týdnech neustálým stěžováním si na úřady tak upozornil, až se mu to vymstilo. Nyní již víme, že odebraná tygřice Antonie Ramba, kterou prý miloval a staral se o ni údajně s láskou, má vyoperované kompletně všechny přední drápy, což může být podle veterinářů a dalších odborníků týrání zvířat. To nakrklo i vlivného pražského a unijního politika Jiřího Pospíšila.

Jiří Pospíšil: Karlos Vémola je tyran

„Přátelé, tak tahle zpráva mě extrémně rozzlobila! Pan Vémola si v posledních dnech srdceryvně stěžoval na to, že mu stát chce odebrat nelegálně pořízenou tygřici Rambu. Považoval to za nespravedlnost, vyzýval své fanoušky, ať mu pomohou to zvrátit, tvrdil, jak ji miluje a že nikde se nebude mít lépe než u něj,“ začal na Facebooku své vyjádření známý politik Jiří Pospíšil.

Naštěstí mu ji v úterý úřady odebraly a tygřice byla odvezena do záchranného centra pro velké kočkovité šelmy v Německu. A víte, co se při předávání tygřice ukázalo?! Že má chirurgicky odstraněny všechny drápy na předních končetinách!!! Takový zákrok nelze považovat za nic jiného než za velmi vážné týrání,“ nebere si na rozdíl od opatrných veterinářů servítky.

Dál připomíná, jak je zvíře následkem odstranění drápů doživotně zmrzačené, jak se nemůže chovat přirozeně a co vše nemůže dělat.


Z Ramby udělal mrzáka, zlobí se

A pokračoval:

„Takže pan Vémola měl svou tygřici tak moc rád, že z ní během té doby, co ji měl, udělal fyzického i emocionálního mrzáka, a to jen proto, aby si s ní mohl točit selfíčka a dělat fotky na sociálních sítích,“ reaguje tvrdě Pospíšil…

„Ne, takhle opravdu nevypadá láska ke zvířatům! Dobře, že je od něj Ramba pryč!“ zlobí se.

„Psal jsem to už minule, ale chci to zopakovat znovu, přestaňme obdivovat lidi, kteří těmto zvířatům nedokáží nabídnout víc než klec, šlehačku ve spreji a vytrhané drápy,“ dodal politik Jiří Pospíšil.

Video s Karlosem Vémolou:


Řada lidí s ním souhlasí a pár jich dokonce přeje Karlosovi pobyt ve vězení, někteří ale dost nesmyslně vytahují whataboutismy (snaha omluvit jedno špatné chování jiným), například ohledně toho, že zvířata se jinde týrají ve velkém. Nebo že v zajetí drápy nepotřebuje, zvíře ale své přirozené chování musí projevovat právě i v zajetí.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy