Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Vémola dojal svou snoubenku Lelu: K narozeninám jí chce nadělit ten nejkrásnější dárek

Lela Ceterová slaví v den turnaje Oktagon 33 své 33. narozeniny. Vítězství bude pro Lelu ten nejkrásnější dárek od Karlose.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu
+ Dalších 5 fotografií
oktagon

Bijce Karlose "Terminátora" Vémolu (36) čeká za pár dní po delší pauze zápas v MMA pod organizací Oktagon ve Frankfurtu. A právě tento turnaj bude nejen pro Karlose, ale i jeho snoubenku Lelu Ceterovou (32) symbolický, blondýnka totiž oslaví Kristova léta a Terminátor jí skrze sociální sítě vzkázal, že jí dá jako ten nejkrásnější dárek svůj vítězný návrat. Lele z Karlosova vzkazu ukápla i slza. Zápasník pár dní před zápasem také prozradil, kdy si chce dát pauzu a jak je na tom se shazováním váhy.

"4. 6. je Oktagon 33 poprvé v Německu a moje krásná žena má ten den 33. narozeniny, takže ten nejkrásnější dárek k narozeninám bude můj vítězný návrat," uvedl Karlos Terminátor Vémola na svůj Instagram, na kterém pózuje těsně po vyhraném zápase s Marpem.

"Právě mi ukápla slza, to je krásné. Já věřím na symboliku a věřím v tvou další výhru. Jsi můj šampion," reagovala snoubenka Lela Ceterová.

S váhou nebude problém, říká Karlos

Karlos Vémola se před boxerským zápasem s Marpem pustil do velmi drastického shazování tělesné váhy. Tentokrát se musí vejít do 93 kilogramů, což dle svých slov zvládá levou zadní.

"Váhu mám dobrou, v zápase budu mít tak 96 kilogramů. Kdyby mi to teď vyletělo moc, tak by mi to zahoupalo s fyzičkou, kterou mám skvělou. Teď hodně jím a zavodňuji. Když jdu spát, tak mám tak 99 kilogramů. Věřím, že ve Frankfurtu navážím levou zadní a pak to dokrmím," informoval Karlos na svém Instagramu se slovy, že doufá, že bude zápas Vémola vs. Pasternak kompletně pod jeho kontrolou, stejně jako ten boxerský.

Slova o svatbě, titulu i pauze

Bijec se vrátil do zápasení po delší pauze, kterou musel absolvovat kvůli vážnému zranění ruky a následné sérii operací. Do zápasení se vrhl doslova po hlavě a už pomýšlí nad pauzou, během které se chce věnovat rodině. Dovolenou plánuje na léto, kdy už by měl být ženatým mužem, o čemž promluvil před pár týdny skrze organizaci Oktagon MMA.

"Jsem šťastný, že jsem zpátky. Tři zápasy během tří měsíců, to se jen tak někomu nepovede. Chtěl bych je mít zakončené titulem. Své ženě jsem slíbil, že než si ji vezmu, tak budu mít titul. Chci Ondru a Pala přesvědčit, že si ten zápas o titul na pražské Štvanici zasloužím.

Dietu držím už od ledna, tak jsem slíbil svým blízkým, že od srpna vypnu a budu se věnovat rodině. Půl roku jsem strávil v gymu a u doktorů, už si chci odpočinout," řekl Vémola.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy