Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

To je luxus! Velšské zlato na Meghanin prsten darovala královna. Harry má prsten z platiny

To je prsten! Nádhera!
+ Další 4 fotografie
Všichni už netrpělivě čekají, až se odehraje obřad prince Harryho (33) a Meghan Markle (36). Nejen Británie šílí. Příznivce královské rodiny zajímá každičký detail od návrháře šatů až po prsteny obou dvou stále ještě snoubenců. Pravdou je, že klenotnictví, které má prsteny na svědomí, má skutečně dobré renomé.

Prsteny totiž vyrobilo londýnské klenotnictví Cleave and Company, pro něž to není zdaleka první zakázka od královské rodiny. Dodalo totiž i zásnubní prsten s diamantem z Botswany. Snubní prsten, který bude zdobit Meghaninu (36) ručku, je z velšského zlata, jež darovala královna. Ze zdobené platiny je prsten Harryho, píše Royal.uk. Do obřadu ho má pod ochranou princ William.

Všichni ještě stále čekají, až vypukne obřad a zamilovaný pár si řekne své ano. Hosté se na očekávanou svatbu roku postupně sjíždějí. Je plná velmi vážených hostů a v neposlední řadě celebrit.

Mohlo by vás zajímat

Další články