Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velryby chycené v síti: Ashley Graham a Rihanna se za celulitidu evidentně nestydí

Co je to za módní trend?
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 40 fotografií
Pomalu to začíná vypadat, že v Hollywoodu si hvězdy oblíbily velmi bizarní letní outfit. Rihanna (30) i Ashley Graham (30) to samozřejmě pojaly po svém. Stačí si obléct plavky a přes ně přehodit něco, co se nápadně podobá rybářské síti. Jestli si ale holky myslely, že tenhle ohoz jim zakryje nedostatky, tak výsledek je přesně opačný. Opravdu si to mohou dovolit?

V poslední době jsou čím dál tím více žádanější modelky kypřejších tvarů. Ashley Graham patří mezi nejžádanější plus size krásky současnosti. Hnědovlasá kráska si vůbec nedělá hlavu z toho, že prakticky celé její tělo je pokryto celulitidou a špeky.

Ze svých nedostatků udělala jednoduše přednost a hodně dobře jí to vynáší. I když se za své tělo nestydí, nelze si nevšimnout, že na profesionálních fotkách je poměrně hodně vyretušovaná.

Většina lidí v dnešní době sice hlásá, že tohle je ta cesta, kterou by se ženy měly vydat, aby sebe a své tělo začaly mít rády, ale na druhou stranu macatou Ashley na titulcích uvidíte stejně krásně vyhlazenou, bez náznaku jediného špíčku.

Podobně je na tom i Rihanna (30), která je zamilovaná, šťastná, a tak kašle na svoji postavu. Už to není žádná hubená kočička, ale ženská krev a mlíko. Obě dvě hollywoodské hvězdy si v poslední době oblíbily dost podivný letní outfit.

Zkrátka si oblečete plavky a přes ně přehodíte cosi, co připomíná rybářskou síť. Pokud si děvčata myslela, že tímto kusem hadru skryjí svá nadbytečná kila, tak se hodně spletla. Nejenom že tento model vypadá poněkud hrozně, tak navíc zdůrazňuje všechny jejich nedostatky.

Jindy půvabné krásky v nich vypadají jako velryby chycené v síti. Nemyslíte?

Související články

Další články