Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Velmi zásadní zvrat v životě narkomanky Katky: Může mít v péči svou dceru!

+ Dalších 31 fotografií
Nejslavnější české narkomance Katce Bradáčové (40) vysvitla neuvěřitelná naděje, že by mohla mít v péči svou devítiletou dceru Terezku. Hlavní postava z dokumentu filmařky Heleny Třeštíkové (69) promluvila na kameru eXtra.cz o tom, že její život dostal nový impulz. Jenže má to ale malý háček...

„Dostali jsme nabídku, že bychom mohli mít dceru. Nabídka přišla od maminky Katky,“ řekl na kameru eXtra.cz Jirka, přítel hrdinky ze slavného dokumentu. „Je to tak, ale musíme přestat s užíváním drog,“ pokračovala Katka Bradáčová, která se se svou dcerou vidí přibližně jednou za půl roku. „Vždy jdeme na hřiště. Teď by to ale mohlo vyjít. Musíme ale na detox,“ dodala Katka.

Maminka Katky se už o Terezku kvůli svému pokročilému věku a zdravotním problémům nedokáže starat. A tak Katce dala nabídku, že by ji svěřila do její péče, pokud přestane s užíváním drog. Druhá varianta je, že Terezka skončí v dětském domově.

Podle přítele Katky je vše na dobré cestě. Oba jsou rozhodnuti skoncovat s drogou a začít nový život. Ale pokolikáté už?

Související články

Další články