Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Velmi krutý osud: Mladá a krásná studentka zemřela na nečekanou reakci na tetování

Federica Iammatteo
Zdroj: Facebook

Federica Iammatteo (†23) byla pěkná divoška, jako správná Italka milovala motorky, drsné muže a nová tetování na svých zádech. Ale to poslední se jí stalo osudným.

Studentka si před pár dny zašla do vyhlášeného milánského salonu, aby jí kolem páteře vytetovali nový obrázek, ale takhle tragický konec její slabosti pro zdobení těla nikdo nečekal. Federica dostala druhý den těžký šok a v noci zemřela v nemocnici, její smrt je pro lékaře stále záhadou.

Italka se nechala tetovat černým inkoustem a zřejmě byla alergická na nějakou jeho složku, ráno po návštěvě salonu volala svému příteli, že má třesavku, dělá se jí mdlo a mravenčí jí v rukou, zřejmě na ni leze asi horečka. Příznaky se ale začaly velmi rychle zhoršovat, rodina ji odvezla do nemocnice, a když začala krvácet, převezli ji okamžitě na jednotku intenzivní péče, kde ještě tu noc zemřela.

Soud otevřel její případ a státní zástupce zahájil stíhání proti neznámému pachateli. Co skutečně zabilo krásnou studentku, to určí až soudem nařízená pitva, ale s největší pravděpodobností bude mít tetovací studio velké problémy. A to i přesto, že nešťastný otec italské studentky tatéry brání. Jeho dcera prý měla dost peněz a byla natolik zodpovědná, že by se nenechala tetovat někde pokoutně a vybrala si nejlepší salon, jaký mohla.

Související články

Další články