Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Velmi krutá pomsta: Muž znásilnil svou mladou dceru, za trest mu uřízla hlavu!

V Oceánii ještě pořád věří na pomstu oko za oko, zub za zub.

Vesnice Rang v Papui-Nové Guinei se musí potýkat s jedním hodně závažným problémem. Mladá osmnáctiletá dívka se rozhodla pomstít své ponížení, které se jí dostalo od otce a spáchala to velmi krutým činem.

Dospívající vesničanku znásilnil její vlastní otec, který do dívčina pokoje v domě vstoupil v době, kdy její matka byla přes noc pryč. Znásilnil ji několikrát a ráno chtěl celou záležitost opakovat, k čemuž ale nikdy nedošlo. Ponížená dcera vzala velký nůž a svému pětačtyřicetiletému otci uřízla hlavu.

Státní orgány jsou na ni ale krátké, lidé z vesnice dívku brání vlastními těly a dokonce kolem ní utvořili kruh, aby si ji nikdo nemohl odvést. Otce odmítají pohřbít a tvrdí, že si to za svůj čin zasloužil. Z vesnické komunity nikdy vyhnána nebude.

Problém této rajské země je velký nárůst kriminality nejen sexuálních zločinů, ale i vražd a hlavně stále trvajíích honů na čarodějnice, kdy jsou lidé zabíjeni i jen kvůli podezření ze společení s temnými silami. Vláda se proto rozhodla opět obnovit trest smrti, aby se alespoň trochu zastavilo páchané bezpráví a v zemi byl nastolen pořádek. Není divu, že nešťastná dívka vzala spravedlnost do vlastních rukou sama, neboť zákon je v Oceánii na všechny ještě prozatím příliš krátký.

Související články

Další články