Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Velmi křehké vztahy: Přátelé prince Harryho nesnáší Meghan! Ztělesněná noční můra, říkají

Meghan a Harry mají dceru Lili.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Královská rodina

Princ Harry (36) a jeho žena Meghan (39) vypadají jako pohádkový pár. Přesto se ale v jejich okolí nachází spoustu lidí, kteří je jakožto pár nemusí. Zvlášť nepřátelští jsou podle všeho Harryho přátelé k Meghan, o níž hovoří jako o ztělesnění noční můry. 

Historik Robert Lacey napsal velmi kontroverzní knihu o rozkolu princů Williama a Harryho. Dílo s názvem Bitva bratrů se letos dočkala nových kapitol, přičemž v jedné z nich zazněly nehezké názory Harryho přátel na manželku Meghan Markle.

„Meghan dokáže být 500% noční můrou. To její nikdy nekončící PR. Je to klasická Američanka, cituje britský Mirror jednoho z blízkých přátel vévody ze Sussexu. Na Meghan také zazněla kritika s tím, že ji „charakterizuje kombinace sebepropagace a také sebelítosti”.

Skončí někdy bratrská roztržka?

Podle Laceyho navíc válka mezi bratry jen tak neskončí. Sourozence sice po pohřbu prince Philipa (†99) kamery zabraly, jak mezi sebou konverzují, ale vztek i zlost u nich přetrvávají. Na druhou stranu Lacey dodal, že princ Harry vyprávěl přátelům, že by chtěl roztržku s Williamem ukončit. Je ochoten připustit i některé chyby, které v minulosti udělal.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy