Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Velmi intimní zpověď topmodelky Pavlíny Němcové: Chtěla bych miminko, ale nevím, jestli to ještě půjde

Pavlína stále doufá, že ji příroda ještě obdaří jedním dítětem.
Zdroj: www.herminapress.cz
Krásná topmodelka Pavlína Němcová (43) vypadá, že jí v životě už nic neschází. Je stále nádherná, práce má nad hlavu, její syn Alain (24) vystudoval práva a i v milostném životě se jí daří, jenže se nenechte mýlit. Stále je něco, co modelku trápí, ale doufá, že se vytouženého miminka ještě dočká.

S Pavlínou jsme se sešly na výstavě Titanicu v pražském výstavišti Letňany, kde se předváděla v róbě z dob nejznámějšího parníku. Byla jako vždy usměvavá, dokonale upravená a za každých okolností za dámu. Ale přeci jen nám poodhalila svou 13. komnatu – vytoužené druhé dítě.

„Mám syna, za kterého jsem šťastná. Ale on už je dospělý a má svůj život. Přeci jen bych byla ráda, kdyby se mi poštěstilo a dostalo se mi toho daru mít ještě miminko. Vím, že v mém věku je to odvážné přání,“ rozpovídala se pro eXtra.cz krásná brunetka. Jenže na ní bylo vidět, že se bojí, že už se jí to nesplní.

„Nechávám to na přírodě, když to přijde, tak to přijde. Vím, že naštěstí dnešní doba pokročila natolik, že i ženy v pozdějším věku mají možnost otěhotnět, tak snad to bude i můj případ. Kdyby ne, tak se mi asi život nezhroutí, existují třeba adopce,“ dodala už s trochou úsměvu Pavlína, která to se synem Alainem neměla moc jednoduché. Přivedla ho na svět v osmnácti letech, a když mu byly dva roky, tak ho dostal do péče jeho otec. Teď by si chtěla těhotenství konečně vychutnat v klidu a pohodě.

Tím tu svou kapitolu uzavřela a zas se usmívala na všechny strany, přesně jak ji známe. Byla obrovskou ozdobou výstavy Titanicu, ale sama by asi v té době žít nechtěla. „Vše má něco do sebe, dokázala bych se asi přizpůsobit. Člověk by měl být vždy spokojený s tím, co má, a nehledat na něčem chyby. Ale tak já jsem spokojená v této době, ale o Titanic jsem se vždy zajímala, přišlo mi to velmi fascinující, celý ten jeho příběh,“ řekla nám modelka.

Kdybyste se chtěli podívat na tuto unikátní výstavu, stejně jako slavná Pavlína, tak ještě máte možnost do konce června vždy od 9 do 20 hodin v pražském výstavišti Letňany, určitě nebudete litovat. Dokonce si můžete sáhnout i na obří ledovec a nechat se vtáhnout do atmosféry jedné z největších lodních katastrof.

Související články

Další články