Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Velmi emotivní video z pohřbu Jana Kočky (†28): Žalostný pláč se rozléhal po celých Vinohradech

+ Dalších 10 fotografií
Jan Kočka zemřel ve věku 28 let při dopravní nehodě na dálnici D11. Dopravní nehodu sám způsobil, když se dostal do protisměru. Při nehodě byl usmrcen osmadvacetiletý řidič dodávky. Celý klan Kočků se dnes rozloučil s Janem Kočkou, který navždy odešel. Odešel však jako král.

Smuteční mše se odehrála v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně. Monstrózní průvod se táhl od kostela až k Olšanským hřbitovům, kde se odehrálo samotné spouštění rakve. Nejdříve ale následovala modlitba.

Nejen celý klan rodu Kočkových zasáhl velký smutek. Václav Kočka nejstarší, dědeček zesnulého Jana, musel být podpírán členy rodiny, jelikož bolest ho táhla k zemi. Smuteční průvod byl velmi emotivní a slzy tekly proudem.

Je tomu dva týdny, co Jan Kočka narazil na dálnici D11 čelně do kamionu. Zrovna ujížděl od banální nehody, a proto zpočátku zcela nepochopitelně vjel do protisměru. Jak Jan Kočka, tak řidič nákladního vozidla byli na místě mrtví.

Na posledním rozloučení s Janem Kočkou nechyběl jeho dobrý kamarád Daniel Hůlka. Za významné politiky se přišel rozloučit Karel Březina. Bylo jasné, že mezi truchlícími hosty bude také zpěvák a skladatel Michal David . Na Jana Kočku nezapomněli také DJ Uwa a herec Michal Suchánek. Pro mnohé je překvapením, že na pohřeb dorazil poradce prezidenta Miloše Zemana Martin Nejedlý.

Související články

Další články