Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Velmi emotivní moment v MasterChefovi: Milan z děcáku dostal od Kašpárka nádhernou nabídku

Milan Demeter pochází z dětského domova.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
MasterChef 2022

"Chyť mě, když to dokážeš," to bylo heslo desátého dílu MasterChefa na TV Nova. Soutěžící se opět ponořili do silných emocí, ale také do vody. Vařili totiž určité druhy sladkovodních ryb. Během večera došlo k velmi emotivnímu momentu. Nejmladší soutěžící Milan Demeter (20) dostal od jednoho z porotců nabídku, která se neodmítá. 

Nejvíc emotivní moment v soutěži

V MasterChefovi nastal zřejmě ten nejemotivnější moment, který jsme tu ještě nezažili. Možná to i rozplakalo nejednoho diváka. Mladičký soutěžící Milan Demeter, který celý svůj život žije v dětském domově, se téměř v dvouhodinovém limitu nedokázal poprat se svým kaprem. Za určenou dobu zvládl naservírovat jen kousek ryby s omáčkou, která byla sice podle porotců perfektní, přesto to na postup do dalšího kola nestačilo.

Jeho cesta v soutěži proto skončila, nicméně mladík dostal nabídku, kterou by bral každý soutěžící. Nejdrsnější z porotců Radek Kašpárek mu dal druhou šanci. Nabídl mu stáž u něho v restauraci Field, kde mu bude pravou rukou a dá se říct i náhradním otcem, kterého Milan nikdy nepoznal. Milan, který v dnešním díle opouští soutěž MasterChef, tak nemusí smutnit. Po takové nabídce totiž lační spousta jeho kolegů.

Milan je už vítězem

Je nutné zmínit, že vítěz v letošním MasterChefovi získá nejen slušnou finanční odměnu, ale právě přiležitost vařit v restauraci Field u zmíněného Radka Kašpárka. Milan z hlediska cen tak vlastně získal poloviční vítězství.

Milan Demeter se před soutěží MasterChef objevil i v konkurenční televizi na Primě. Vařil totiž v Prostřenu, kde mu ale štěstí moc nepřálo.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy