Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velký zvrat ve vztahu pošťáka Lacka a jeho mámy: Tohle jí vzkázal!

Co mamince vzkázal?
Zdroj: instagram
+ Dalších 31 fotografií
Ladislav Angyal (17) se letos proslavil v pěvecké soutěži SuperStar 2018 bez toho, aby se probojoval do finálových kol. Na jeho chytlavý hit Pošta nejde jen tak lehce zapomenout. Lidé zaznamenali ale i jeho osud a nelidské podmínky, ve kterých žil se svojí maminkou. Vysbírali mu obrovskou částku, ale Laci všechny šokoval přiznáním o tom, že máma ho měla mlátit, a dokonce má problémy s alkoholem. Po tom všem se rozhodl veřejně vzkázat mamince ještě něco!

Nuzné podmínky, život v bídě a téměř nulová naděje na lepší budoucnost. A k tomu nemocná, milující maminka. S tím přišel Ladislav Angyal do SuperStar 2018. Diváci se mu složili na 1 400 000 korun a pomohli mu tak postavit se na vlastní nohy.

Teď však z Lacka vypadlo, že s jeho maminkou to bylo trošku jinak. „Kolikrát mě také bila, teď se u ní objevil problém s alkoholem. Jsem radši bez ní než s ní. Teoreticky žádnou matku nemám. Je lenivá, nestará se o mě ani o sebe. Před každým jen hraje chudinku. Já ji jako matku už dlouho neberu a jsem rozhodnutý dát ji do ústavu pro tělesně postižené, tam se o ni postarají,“ přiznal před časem autor hitu Pošta v živém vysílání na Instagramu.

„Má zvláštní povahu. Jakmile něco není podle ní, hned na každého podává trestní oznámení. Žádnou povahou se ale nedá vysvětlit to, že se nestará o vlastního syna,“ dodal Lacko s tím, že s maminkou už ani nebydlí.

Tahle slova šokovala veřejnost a lidé zcela změnili pohled na celou situaci. Laci ale není zlý člověk a vše, co řekl, mělo svůj důvod. Teď se rozhodl veřejně vzkázat ještě něco, co nikdy předtím nikomu neřekl.

„Musím se přiznat, že svůj předchozí status o tom, že se moje máma začala snažit a hledá si dokonce práci, jsem smazal. Bylo to z důvodu, že lidé měli v komentářích rozdílné názory a byly tam i hádky. Po dnešním dnu jsem ale zůstal překvapen, moje máma se snaží své chyby eliminovat a funguje to.“

Laci poté dodal něco, v co lidé ani nedoufali: „Takhle přes veřejnou síť se ti chci omluvit za všechno špatné, co jsem o tobě řekl, ale myslím si, že právě tohle ti otevřelo oči a promluvilo do duše. Nemohu jinak než říct, vítej v mém novém bytě. Pevně věřím, že se ti bude líbit, a dnes ti nechám udělat klíče. Vítej doma! “

Lidé se v názorech nadále rozcházejí, a to na skupinu, která věří, že se maminka změnila a jejich vztah bude už jen hezký, a pak pesimistickou část Laciho fanoušků, kteří si myslí, že je to z její strany pouze přetvářka a hra na city skromného syna. Jak to celé dopadne, zřejmě ukáže čas.

Související články

Další články