Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Velký zvrat v životě Špindíry Věry z Výměny manželek: Zase je všechno jinak!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Na kontroverzní Věru Blehovou (28) se nedá moc zapomenout. Netypická účastnice reality show Výměna manželek, která se zapsala do paměti lidí svým nehygienickým vztahem k čištění zubů, se před časem rozhodla otevřít národu. Zřídila si blog, kde všem popsala, jak to v reality show bylo, dnes ale její deníček zeje prázdnotou...

Věrka Blehová, která svůj život v poslední době otočila o 180 stupňů, se přestěhovala z ubytovny do 2+kk a snaží se žít dobrý život Dokonce se před časem rozhodla, že si založí blog. Tam popisovala dění v reality show, po které si na ni lidé začali ukazovat prstem.

A i když se do psaní pustila s vervou, své veledílo nedokončila. Již několik dlouhých měsíců její deníček zeje prázdnotou a fanouškům, kteří odložili knihy od Boženy Němcové či Fjodora Michajloviče Dostojevského a upřednostnili její tvorbu, tak zbyly oči jen pro pláč.

Kontroverzní dvojnásobná maminka tak zřejmě nemá světu už co říct. Zkrátka jen se chtěla svěřit, jak to podle ní opravdu ve Výměně probíhalo a že všechno byla, jak sama uvedla, velká přetvářka. Škoda. Sice ze z Věrky nestal světově uznávaný literát, ale zkusila to. Není vyloučeno, že se tato zvláštní účastnice Výměny ke svému blogu časem vrátí a kdo ví, třeba si nějaké ocenění za literaturu v pozdějších letech odnese.

Související články

Další články