Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Velký zvrat v soutěži MasterChef 2020: Namyšlený Pavel dostal divokou kartu, Přemka to vytočilo doběla

Zdroj: Facebook MasterChef
zlost
Čtvrtý díl castingů soutěže Masterchef 2020 je za námi. Před porotu předstoupila další řada nadšených kuchařů. Někomu se dílo povedlo a dostal zástěru, někomu štěstí nepřálo a někdo byl porotě vyloženě proti srsti. Takovým soutěžícím byl i Pavel, který chtěl porotce okouzlit pečenou křepelkou a ratatouille. Už se zdálo, že namyšleného hudebníka pošle porota domů. Jan Punčochář se ale vytasil s divokou kartou.

Profesionální hudebník Pavel předstoupil před porotu s pečenou křepelkou. Už po jeho příchodu do studia porotce překvapilo, že nevyužil 5 minut na přípravu, ale na vozíku přivezl už hotové naservírované jídlo. To hned Jan Punčochář okomentoval negativně, jelikož Pavla neviděl, jak se v kuchyni umí pohybovat.

Po tom, co soutěžící Pavel řekl, že je to o důvod víc, proč by měl postoupit, zůstali porotci jako opaření. Sebevědomí hudebníkovi rozhodně nescházelo. Viditelně to nejvíce vadilo Přemkovi Forejtovi, který u lidí oceňuje především pokoru. Když všichni ochutnali, jídlo se jim zdálo průměrné a Pavel si vyslechl třikrát NE.

Divoká karta

Co ale Radka Kašpárka a Přemka překvapilo, bylo závěrečné rozhodnutí Punčocháře. Ten věnoval Pavlovi svou divokou kartu, což okomentoval slovy: „Takhle namyšleného pána musím ještě vidět vařit.“

O co více takové rozhodnutí potěšilo Pavla, o to méně udělalo radost Přemkovi. Ten nemohl kolegovo rozhodnutí pochopit a vytočil se doslova doběla.

Uvidíme, jestli se Jan Punčochář rozhodl dobře a soutěžící Pavel příště nejen dobře uvaří, ale projeví i více pokory.

Další díl MasterChef Česko startuje už ve středu 19. února.

Související články

Další články