Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Velký zvrat v rozvodu Barošových: Milan s Terezou pracují na záchraně manželství

Milan Baroš a krásná Tereza: Chtějí zachránit své manželství
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
usmíření

Zdá se, že v manželství bývalé fotbalové hvězdy Milana Baroše a někdejší modelky Terezy došlo k dalšímu zvratu. Ačkoli všechno nasvědčovalo definitivnímu krachu jejich vztahu, vypadá to na usmíření. Podle informací webu Expres.cz prý oba pracují na záchraně svého svazku. 

Rozvod se nekoná

Ještě začátkem března vše nasvědčovalo tomu, že vztah Milana Baroše a jeho manželky Terezy je v troskách. Jak se ale říká, stará láska nerezaví, a podle informací z blízkého okolí páru si k sobě rodiče dvou synů Patrika a Mattea znovu našli cestu.

„Pracují na záchraně manželství kvůli svým synům, které nade vše milují,“ informoval o rodinné situací web Expres.cz, podle něhož legendární Bary považuje Terezu za životní lásku a nehodlá se jí nikdy vzdát.
O tom, že v manželství Barošových není vše zcela v pořádku, si štěbetali i vrabci na střeše. Podezření vzbudila sama Tereza, která byla na Instagramu velmi aktivní a ráda sdílela rodinné snímky. Bývalá modelka se ale náhle dlouhou dobu nepochlubila žádnou fotkou se svým manželem a to mnohým vrtalo hlavou.
Nemají si co vyčítat

Tereza navíc na sociální síti sdílela i několik velmi tajuplných vzkazů. „Dobrý muž nemiluje milion žen. On miluje jednu ženu na milion způsobů,“ uvedla například k jednomu ze svých selfíček. „Našla si nového chlapa,“ uvedl před časem jeden ze zdrojů Expresu, který zůstává v anonymitě. Rozpad manželství Milana a Terezy byl prý jen otázkou času. „Rozvod je tutovka, od sebe už jsou delší dobu,“ údajně dodal člověk, který se pohybuje v českém fotbale.

Nyní je ale zřejmě všechno jinak a bývalý fotbalista se s matkou svých dětí usmířil. „Vrátili se zase k sobě, překonali krizi a pracují na záchraně manželství. Je to skvělá zpráva už jenom kvůli synům, které nade vše milují,“ uvedl informátor Expresu, který loni jako první věděl o tom, že se Tereza a Milan rozešli.

„Oni si oba nemají moc co vyčítat. Podobných krizí už překonali několik a Bary Terezu fakt miluje, je to jeho životní láska. Nechce bez ní být,“ dodal.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy