Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Velký zvrat v rodině Lucie z Výměny: Popelka Lucka (16) utekla ze školy i z domu

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
výměna manželek
Ve středeční epizodě Výměny manželek diváci poznali rodinu z Kačice, kterou tvoří Lucie (42), Vlasta (46), Lucka (16) a Ríša (6). Na druhé straně se seznámili s Markétou (37), Vlastou (57), Michalem (12), Patrikem (11) a Melissou (1,5), kteří žijí v Orlové. Diváky rozhněvala především situace v rodině Lucie, v níž sice ona sama vládla pevnou rukou, ale nechodila do práce a veškeré domácí práce i péči o Ríšu nechávala na své šestnáctileté dceři. Ta se po Výměně odhodlala k velkému kroku a od matky i otce utekla.

Výměna manželek 2020 je i s pouhými dvěma díly zatím jednou z nejsilnějších sérií. V minulé epizodě diváky rozohnily obě ženy, které se do pořadu přihlásily, ve středečním díle jim největším trnem v oku byla Lucie. Ta si přála, aby v rodině začal více fungovat její partner Vlasta, lidé se však shodují na tom, že problémy s fungováním v domácnosti měla hlavně ona. Veškeré práce totiž za ní dělala její dcera Lucka.

Teprve šestnáctiletá Lucka se během Výměny svěřila své náhradní matce Markétě, že i když je Lucie nezaměstnaná, veškerou práci musí doma obstarávat ona. Její denní program se skládal jen z docházení do školy a péče o domácnost i mladšího brášku, na kamarády čas vůbec neměla. Lucie, kterou mnozí diváci považují za alkoholičku, si umí dceřin přísný režim odůvodnit.

Matka dvou dětí jasně vzkázala, že ze svých dětí otroky nedělá. „Je to skutečně tak, že chci své děti dovést k tomu, aby měli svou povinnost a zodpovědnost. A nejen vůči sobě, ale i vůči tomu druhému. Není to tak, že bych z nich dělala otroky, to bylo špatně pochopené,“ řekla Lucie televizi Nova.

Popelka od rodiny odešla

Šestnáctileté Lucce diváci začali po odvysílání Výměny manželek přezdívat Popelka. Zřejmě i jí došlo, že život s rodiči, jejichž role musí v domácnosti zastávat, ji nebaví. Proto se odhodlala k velkému kroku do neznáma. „Dcera si šla vyzkoušet, jaké to je, mít svou domácnost. Bylo to tím, že jsme si nerozuměly, nebo se mi spíš nepovedlo jí vysvětlit, že bude fungovat víceméně tak, jak já budu potřebovat,“ přiznala Lucie. „Bydlí u svého přítele, taky tady ve vsi. Měla jsem být ráznější ohledně školy, ta je důležitá,“ dodala Lucie s tím, že její dcera školu opustila.

Související články

Další články