Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Velký zvrat v případu heroinové Terezy: Bude ji soudit žena!

Zdroj: Lahure News
+ Dalších 6 fotografií
soud
Tereza H. (22) je v Pákistánu obviněná z pašování drog, bylo u ní nalezeno 9 kilogramů heroinu. Teď v případu přišel zvrat, s jakým ani ona sama nemohla počítat. Soudce Ali Raza, který měl její případ do teď na starosti, byl odvolán. Místo něj bude Terezu soudit muslimská soudkyně Aysha Khalid.

Soudce Ali Raza nebyl odvolán jen tak. U láhaurského soudu došlo k velkým změnám ve vedení a případ Terezy H. tak dostala na starost muslimka Aysha Khalid. Pro Terezu to není nikterak pozitivní zpráva, znamená to totiž, že se její stání protáhne. O změně na soudcovské židli informoval web Blesk.cz.

Nedávno se Tereza nechala slyšet, že do Pákistánu přijela studovat islám a že přijala muslimskou víru za svou. Zda jí nějak pomůže fakt, že ji v letošním roce bude soudit muslimská žena, není jasné. Je tu i možnost, že jí to může přihoršit.

Od zadržení Terezy uběhl už téměř rok. Od té doby je ve vazební věznici, za svou rodinou se nesměla podívat ani na svátky a prožila tak snad nejsmutnější Vánoce v životě

Související články

Další články