Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Velký zvrat v léčbě Michaela Schumachera: Zase se dívá na formule a boj nevzdává

Velký zvrat v léčbě Michaela Schumachera: Zase se dívá na formule a boj nevzdává
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Nečekaná zpráva
Michael Schumacher (50) je na tom s každým měsícem lépe, dokonce už zvládá sledovat své milované formule. Fanouškům to prozradil Jean Todt (73), který Schumacherovi šéfoval v závodní stáji Ferrari. Legendární jezdec, který utrpěl v roce 2013 fatální nehodu na lyžích, podle něj bojuje jako lev a nehodlá se rozhodně vzdát.

Asi už nikdy nebude jako dřív, ale dělá neuvěřitelné pokroky. Zdravotní stav Michaela Schumachera (50) je od osudné nehody obestřen tajemstvími, ale jeho kamarádi čas od času fanouškům prozradí, jak to s jejich idolem je.

Schumi už zvládá dívat se na televizi, kde sleduje závody formulí. "S těmito vyjádřeními se snažím být opatrný, ale je to pravda. Díval jsem se s Michaelem Schumacherem na závody u něj doma ve Švýcarsku," prozradil Jean Todt, bývalý šéf stáje Ferrari, kterého se závodníkem pojí dlouholeté přátelství.

Podle Todta je Schumacher v rukou těch nejlepších odborníků. "Nehodlá to vzdát a pořád usilovně bojuje. A stejný postoj zaujala jeho rodina," dodal s tím, že "starý Michael" se už asi nikdy nevrátí. "Ta komunikace s ním je samozřejmě jiná, není to jako dřív," posteskl si.

Důležité však je, že je o Michaela Schumachera skvěle postaráno. A pokud se legendární pilot formulí zvládl vrátit ke své největší vášni, byť jen v televizi, je léčba dozajista na dobré cestě.

Fanoušky občas mrzí, že se toho o Schumacherovi nemohou dozvědět víc. Vždy však platil za člověka, který si své soukromí střeží jako oko v hlavě. Zdravotní stav je navíc choulostivá věc a není divu, že nechce pouštět ven příliš mnoho informací. Ještě letos by se ale příznivci Schumachera měli dočkat dokumentu, v němž uvidí i dosud nezveřejněné záběry.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy