Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Velký zvrat: Učitelka z Pardubic učí dál i přes fotku orálního sexu

Učitelka z Pardubic učí dal i přes fotku orálního sexu!
Takový případ se v Česku snad ještě nestal. Třídní učitelka jedné z pardubických základních škol udělala nejspíš svoji největší chybu v životě. Nafotila fotky, při kterých jí její přítel provádí orální sex. Kdyby si je nechala pro sebe, tak by se vůbec nic nestalo. Jenomže ona je zveřejnila na sociálních sítích a problém byl na světě.

„Sedmnáctého května jsme obdrželi stížnost na nevhodné chování jedné z třídních učitelek v průběhu výuky a také na její aktivitu na sociálních sítích,“ sdělil portálu iDnes.cz náměstek ústředního školního inspektora Ondřej Andrys.

Nestydatá učitelka základní školy zveřejnila na Instagramu fotku, kde jí provádí přítel orální sex. Třídní učitelka se chovala doslova jako utržená ze řetězu. Vyfotila svůj odraz a svého přítele v zrcadle, přičemž on jí prováděl orální sex.

„Celou věc řešíme s odborem školství a s pardubickým magistrátem. Dostali to i právníci a dokud se celá věc neuzavře, nebudu se k tomu vyjadřovat,“ řekl ředitel zmíněné základní školy.

Objevily se informace, že učitelka byla propuštěna. To ale není tak úplně pravda. Učitelka se rozhodla rozhodnutí vedení školy neakceptovat, a výpověď tak není platná.

Související články

Další články