Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

VELKÝ ZVRAT: Přiznal se vrah Kuciaka (†27) a jeho snoubenky! FOTO UVNITŘ

+ Dalších 27 fotografií
Vražda Kuciaka
Po téměř roce a půl se zdá, že vražda sedmadvacetiletého novináře Jána Kuciaka a jeho stejně staré snoubenky Martiny Kušnírové bude konečně objasněna. Podle slovenského portálu Aktuality.sk se totiž ve čtvrtek odpoledne vrah přiznal policii. Obviněný Miroslav Marček při výslechu potvrdil, že střílel!

Velký zvrat ve vyšetřování vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka nastal ve čtvrtek odpoledne. Při výslechu se policistům přiznal obviněný Miroslav Marček, že na Kuciaka a jeho snoubenku Martinu Kušnírovou střílel on.

Doposud přitom v případu figuroval jako řidič, kriminalisté za střelce považovali Tomáše Szabóa. Ve své výpovědi to tvrdil Zoltán Andruskó, který měl být zprostředkovatelem chladnokrevné popravy.

Obvinění jsou ještě Alena Zsuzsová a kontroverzní podnikatel Marian Kočner, jež policie podezřívá, že si Kuciakovu vraždu objenali.

Mohlo by vás zajímat

Další články