Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Velký zvrat po Výměně: Špindíra Lucie se prý stará o dcery lépe, Radek jí i tak utekl za jinou

+ Dalších 29 fotografií
rozchod
Ve středečním díle Výměny manželek se diváci seznámili s rodinou z Ratenice, kterou tvoří Štěpánka (32), Martin (29), Matýsek (4) a Štěpán (6). Na druhé straně jsme viděli rodinu z Liberce, jejíž součástí je Lucka (24), Radek (28), Laura (1) a Vanesa (2). Jak se dnes má Lucie, která se nesmazatelně zapsala mezi největší špindíry této reality show?

Pokud náhradní manželku Štěpánku a diváky v rodině špindíry Lucie něco opravdu šokovalo, byla to mizerná hygiena. Především stav chrupu malé Vanesky byl opravdu zarážející. Luciina rodina se nikdy neřadila mezi ideální, její vztah s Radkem byl plný nevěr a pár zůstával pohromadě hlavně kvůli dětem.

Po Výměně manželek se vztah Radka a Lucie definitivně rozpadl. „S přítelem jsme se rozešli, už jsme nemohli k sobě najít cestu. On chtěl jít za něčím lepším, našel si partnerku,“ sdělila po odvysílání pořadu Lucie. Podle zamilovaného snímku, který Radek přidal na sociální síť, to vypadá, že si opravdu polepšil. Jeho nynější partnerka na špindíru rozhodně nevypadá.

Lucie ovšem není nepřející a ve vztahu s jinou ženou drží Radkovi palce. Sama však vztah nehledá. „Já jsem zůstala sama, vztah nevyhledávám. Nejdřív potřebuju dát do kupy holky, časem sebe a pak, až to přijde, tak třeba navázat nějakej novej vztah,“ prohlásila a dodala, že o dcerky se pečlivě stará. Tomu nasvědčuje i informace, že malé Vanesce se v září dostane pomoci odborníka, budou jí totiž spravovat zoubky.

Ačkoliv si Radek našel jinou partnerku, dcery nezanedbává. „Děti vídá, to je hlavní. Myslím si, že i mně je líp jen s dětmi a bez partnera. Pomáhá mi finančně, platí mi alimenty. Občas se za nimi přijde podívat, nedávno je měl u sebe i přes víkend,“ potvrdila Radkovu starostlivost Lu­cie.

Mohlo by vás zajímat

Další články