Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Velký zvrat po Výměně manželek: Helena se definitivně rozhodla pro jednoho muže

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
výměna manželek
Ve Výměně manželek mohli diváci vidět netradiční soužití v rodině, kde místo Helenina přítele Jakuba, pevnou rukou občas vládl i Helenin manžel. Ten se svěřil s tím, že ho tato situace psychicky drtí, ale momentálně s tím nemůže nic dělat. Po skončení Výměny se Helena konečně odhodlala k radikálnímu kroku.

Partneři Helena a Jakub žili dost atypickým způsobem. V jejich domácnosti totiž kromě dvou dcer žil ještě Helenin manžel, který vždy na pár dní do rodiny přijel. Své dvě dcery zahrnul nejen láskou, ale i poctivou českou kuchyní. Náhradní manželka Bára z toho byla vykolejená, ale mohla jen přihlížet.

Nastala změna

Výměna tentokrát proběhla bez hádek a konfliktů. Rodinu v Doksech ale trápil milostný trojúhelník. To se po natáčení změnilo. "Po Výměně jsme si sedli s tím, že chceme začít od začátku s čistým štítem," prozradila Helena televizi Nova. "Dohodli jsme se, že se rozvedeme. Druhé stání nás čeká v březnu," svěřila se.

Navíc tatínek holek už nepracuje v Německu, a tak bydlí Helena a Jakub společně s manželem pod jednou střechou. "Díváme se po podnájmech a máme v plánu se co nejdříve odstěhovat."

Helena natvrdo přiznala, že se k otci dcer nevrátí. S Jakubem plánují počkat, až dcery dokončí školní rok a přestěhují se do jiného města, kde začnou všichni čtyři od znova.

Související články

Další články