Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Velký zlom v jejím životě! Takhle oslavila narkomanka Katka příchod roku 2019

+ Dalších 40 fotografií
Zvládne to?
Žádné drogy, ani alkohol... Nejslavnější narkomanka Česka Katka Bradáčová (41) nejspíš překvapí všechny, kteří sledují na eXtra.cz její životní osud. Jen pár desítek minut před půlnocí svěřila exkluzivně redaktorovi, jak tráví silvestrovskou noc. A o žádné mimořádné veselí rozhodně nešlo... Naopak všechny čtenáře pozdravila!

Kdo by si myslel, že narkomanka Katka bude se svými přáteli někde v centru Prahy přihlížet bujarým oslavám, hodně se splete. Katka šla hodně do sebe a se svým psem osamocena strávila silvestrovskou noc ve svém aktuálním příbytku - ve sklepení domu, kde má teplo a elektřinu. Osamocena...

"Jsem sama se psem a půjdu spát. Přeji všem čtenářům eXtra.cz vše nejlepší v novém roce," byla slova Katky Bradáčové jen pár minut před tím, než se začal odpočítávat vstup do roku 2019.

Katka se nedávno rozešla se svým přítelem Jirkou A být s ním už nechce. "Ne, pro mě je to definitivní záležitost. Chci se soustředit na sebe. Skoncovat s drogou a být blízko své dceři. Skončila jsem i s lidmi, kteří mě stahovali dolů," řekla eXtra.cz Katka s tím, že věří, že rok 2019 bude pro ni zlomovým. A to, že se vymaní ze zajetí drogového démona. Držme jí palce v její cestě za lepším životem.

Související články

Další články