Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Velký velikonoční horoskop: Jak si je užijí jednotlivá znamení?

Jaké budou vaše Velikonoce?
Zdroj: archiv
Velikonoce jsou za rohem a každého zajímá, jak budou probíhat. Jednotlivá znamení je prožijí úplně odlišně a jen my víme, co je čeká. Někdo je stráví v poklidu doma, jiný pojede na velký rodinný výlet. Každé znamení si svátky užije po svém. A jaké budou ty vaše?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beran je od narození drsoň, takže bude jedině rád, když bude moct vyšupat všechny holky kolem sebe. Pomlázku si ještě s chutí uplete, aby to slečny kolem něho pořádně bolelo. Beran bude vždycky proutníkem.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk je a bude romantický typ. Drsné Velikonoce od něj nečekejte. Jednou by vás uhodil a hned by mu to bylo líto, takže jestli bude u vás doma něco připomínat Velikonoce, tak to, že k vám někdo přijde s prosíkem o vajíčka.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci jsou společenští tvorové, takže Velikonoce určitě nebudou trávit jen s protějškem, ale s partou někde v horách. Letošní svátky pro ně neznamenají jen barvení vajec a dodržování zvyků, ale pořádnou čtyřdenní party.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Pro Raka není důležitý mejdan, ale především rodinný kruh, se kterým chce trávit čas od Zeleného čtvrtku až po Velikonoční pondělí. Alkohol k zábavě rozhodně nepotřebuje. Stačí mu jen rodinné veselí a kupa dětí.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lev má rád všechno pod kontrolou, proto vás na chatu k rodině nepoveze. Chce mít jistotu, zda se budete chovat slušně a nebudete vyvádět. Velikonoce s ním tedy strávíte v poklidu doma u televize, kde se ale asi moc nepobavíte.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Panna má ráda pořádek, ale i pevné rodinné vazby, proto přetrpí, že po velikonoční party bude muset přetrpět ten nepořádek, který ostatní nadrobili. Uklízet ráno bude s láskou. I když kdo ví, možná uklidí ještě onen večer.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váha nebude klasicky do poslední chvíle vědět, jestli chce strávit svátky jen ve dvou, nebo s velikou grupou lidí, a jelikož je to znamení váhavé, rozhodne se skutečně až za pět minut dvanáct. Počítejte s tím, že možná potom řekne, že měla upřednostnit i druhou variantu.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Štír je na tom podobně jako Beran a bude chtít všechny holky kolem sebe pořádně ztřískat pomlázkou. Velikonoce si chce pořádně užít, a když skončí na pokoji s holkou v národním kroji, tím lépe pro něj.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Pro Střelce je důležitá moc i peníze. Je tedy možné, že si od práce neodpočine ani ve sváteční dny. Pokud s ním pojedete na chatu, nemůže vás překvapit, že si potáhne laptop s sebou a bude se věnovat pracovním povinnostem.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Kozoroh si Velikonoce náležitě užije. Bude dodržovat veškeré zvyky. Ráno si přivstane, aby polil děvčata vodou, připraví si básničku, protože bude chtít vajíčka, a před tím nezapomene slečny pořádně vyšupat. S Kozorohem si přejete strávit svátky.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Vodnář je na tom podobně jako Kozoroh, jen Velikonoce lehce méně prožívá. Taky je bude rád trávit s rodinou, ale rozhodně kvůli tomu nebude vstávat v sedm ráno, aby vyšlehal všechny okolo. Rozhodně ale na svátky nechce být sám ve svém malém bytě.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

To Rybám nebude vadit, když budou na Velikonoce trávit čas samy. Tyto svátky pro ně moc neznamenají. Klidně si doma po práci kecnou k televizi a nebudou nic složitě řešit. To, že by pekly beránka, skutečně nehrozí.

Související články

Další články