Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

VELKÝ VÁNOČNÍ HOROSKOP: Panny čeká příjemná atmosféra, Raky zklamání

vánoční
Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
astro
Vánoční přípravy a stresy jste zvládli a konečně je to tady. Vánoce budou už za týden. Co přinese Štědrý den? Hvězdy již mají jasno! Některá znamení zvěrokruhu zažijí neopakovatelné chvíle, jiná projeví city, které nebudou zrovna v pořádku. Blížence čekají vánoce plné stresu, Panny si naopak vytvoří příjemnou atmosféru. A co čeká ostatní znamení? To se dozvíte v našem VELKÉM VÁNOČNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, můžete se těšit na krásné sváteční dny. Vše jste si dobře naplánovali a vánoční pohodu si užíváte v kruhu rodinném. Čeká vás tradiční štědrovečerní večeře, rozbalování dárků s radostnými pohledy. Jen vaše drahá polovička může mít problém. Jaký? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, váš Štědrý den bude mimořádně pozitivní. Od samého rána máte dobrou, vánoční náladu. Čeká vás sladké probuzení a následovat budou dobroty, pohádky a vánoční tradice. Po večeři si nalijete vínko, ale zajímat vás bude, jaká bude vaše noc? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, v posledních dnech toho na vás bylo opravdu moc. A i přesto se odhodláte k upřímnosti. Jen dejte pozor, kde je hranice upřímnosti, a kde kritiky. Někoho z vašich blízkých byste mohli ranit. A jaká bude vaše štědrovečerní tabule? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, konečně jste se dočkali. Vánoce jsou pro vás časem, kdy se mají upevňovat hluboké vztahy. V každém vidíte něco výjimečného. Jen abyste se nezklamali. Se všemi chcete mít krásné zážitky, ale ne vždy to jde. Co se stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, všem okolo vytvoříte krásné vánoce, jen si to pokazíte tím, že budete chtít slyšet uznání a chválu za to, co od vás ostatní dostanou. Opravdu to potřebujete slyšet? Nestačí vám projevené emoce? Pokud se od toho odpoutáte, bude to pro vás osvobozující a pro vaše blízké taky. Co budete ještě provádět? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, z vytvořené vánoční atmosféry budete mít dobrý pocit. Vaší skutečnou prioritou jsou děti. Chcete jim přinášet neopakovatelné vánoční zážitky a atmosféru. To se vám povede na jedničku. Z čeho jediného budete mít obavy? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, o svátcích na vás jdou negativní myšlenky, které vás natolik ovlivňují, že vám mohou pokazit vánoce. Popovídejte si s blízkým přítelem, uleví se vám a štědrý večer si nakonec užijete. Vše vás nakonec posune o hodně kupředu. A co dostanete od Ježíška? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o štědrém dni máte spoustu práce a plánujete se věnovat i svým koníčkům. Sami sebe motivujete k odvážným činům. Zavzpomínáte i na své blízké, kteří už nejsou mezi námi. Štědrovečerní večeře se ponese v duchu zdravé soutěživosti. A co se konečně vyjasní? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, i navzdory svátečnímu volnu, nemůžete pustit práci z hlavy. Staré energie dořešíte a nakonec odstartujete štědrý večer optimismem a do všeho se pustíte s elánem. Tímto přístupem nakazíte i ostatní. Na čem si budete pochutnávat? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v tomto krásném čase vás čeká maskování a skrývání. Neumíte odkrýt svou pravou tvář a ostatní nevědí, co si mají myslet. Doopravdy vlastně netuší, jací jste, a co od vás mohou očekávat. Plníte jen to, co se o vánocích předpokládá. Není to škoda? Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, se skleničkou dobrého alkoholu v ruce budete spokojeni. Jen vaši blízcí to mohou vnímat příliš černě. Připravte si štědrovečerní den tak, jak to vyhovuje vám. Travte čas jen s tím, s kým vám to vyhovuje. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, váš nejoblíbenější den je tady! Přímo zbožňujete vánoce a nejvíc se těšíte na rozbalování dárků. Jídlo vás moc nebere, a tak vám je jedno, co bude na štědrovečerním stole. Hlavně, aby všichni dojedli a mohlo se rozbalovat. Dostanete, to co jste si nejvíc přáli? To se dozvíte ve fotogalerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy