Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velký trapas Orlanda Blooma: Nechal si špatně vytetovat jméno syna, a to morseovkou

Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Chybička
Pohledný herec Orlando Bloom (43) si nechal na předloktí vytetovat jméno a narození syna v morseovce, jenže zvídaví fanoušci mu tam našli chybu. Devítiletý syn se jmenuje Flynn, ovšem podle jeho tetování se jmenuje Frynn. I sám tatér uznal chybu a řekl, že ji napraví.

Občas se stane, že si necháte vytetovat něco, čeho později litujete. Lidem se často stává i to, že si nechají vytetovat nějaký nápis či datum a prostě se tam vloudí chybička. To stejné potkalo nyní herce Orlanda Blooma, který aktuálně sídlí v Praze, protože tu natáčí netflixový seriál Carnival Row.

Chybička se vloudila

Pohledný herec se rozhodl, že si na předloktí nechá zvěčnit vzpomínku na syna. Na sociální síti se fanouškům pochlubil novým tetováním. „Nové tetování. Uhodneš kdo?“ napsal si k fotce. Zprvu nikdo nechápal, co tetování znamená. Později Bloom vysvětlil, že dlouhá linie s mezerami a číselným kódem nad vyjadřuje jméno syna a jeho datum i čas narození v Morseově abecedě. Na tetování se můžete podívat do fotogalerie.

Ovšem všímavým očím fanoušků nic neuteče. „Pokud Morseova abeceda má hláskovat Flynn, pak je tam chyba,“ upozornil jeden ze sledujících Orlanda. Namísto jména Flynn si tedy Bloom nechal vytetovat Frynn.

Umělec, který má tetování na svědomí, chybu uznal. „Krásná připomínka pro Orlanda a jeho syna. A ano, tečka chybí, víme to, bude to opraveno,“ přiznal se na sociální síti tatér Balazs Bercsenyi.

Syn a nová láska

Flynn Christopher Bloom v lednu oslavil už deváté narozeniny. Jeho matkou je australská topmodelka Miranda Kerr, se kterou Orlando dlouhé roky žil. Manželský pár tvořili od roku 2010, jenže pak láska zkrachovala a v roce 2013 přišel rozvod.

V roce 2016 bylo Orlandovo srdéčko zahojeno. Začal totiž randit s úžasnou Katy Perry (35). Jejich láska vykvetla natolik, že ji Bloom loni přesně v den svatého Valentýna požádal o ruku. Katy a Orlando tvoří opravdu rozkošný pár. Katy před nedávnem navštívila Prahu, aby tady pozdravila svého miláčka.

Související články

Další články