Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Velký, tlustý, nebo ideální? Rozbor zadku Ewy Farne od kulturisty Grznára je hitem internetu. Prý má pořádnou pr…!

Ewa má pro Grznára krásný zadek, ale měla by pár kilogramů shodit…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 54 fotografií
Ewa Farna (24) se před pár dny pochlubila snímkem, na němž dominuje její zadek. O tom, že by se řadil k těm pevnějším, lze hodně pochybovat. Ovšem mnozí si myslí, že je skvělý. A navíc, když má dívka v Ewině věku nadváhu, je to dokonce sexy. Redakce eXtra.cz oslovila kulturistu Filipa Grznára (33), aby udělal rozbor pozadí Farne a velkohubý youtuber zadek krásné zpěvačky nešetřil, ale...

Podle Grznára má Farna sice nadváhu, ale její zadek se mu osobně líbí. Umí si představit, že by ho svými svalnatými pažemi pořádně zmáčkl. Zkrátka Grznárovi se líbí ženy, které mají větší zadek. „Pro mě osobně to je boží zadek. Mám tento typ žen rád, líbí se mi, když je za co chytnout. Jenže jde o můj osobní vkus,“ řekl eXtra.cz v úvodu Grznár. Jenže pak se do nadané zpěvačky pustil.

„Pokud si odmyslíme mé osobní sympatie k proporcím zpěvačky, nebudu lhát, že Ewa má mírnou nadváhu. Pokud jde o trendy a společenské normy, její zadek by rozhodně potřeboval zpevnit. Každý den pár dřepů a rychlá chůze na běžícím pásu by nebyla na škodu. Mně osobně, jak jsem řekl, to nevadí. Ale když se nad tím obecně člověk zamyslí, je smutné mít v jejím věku obezitu. Je to krásná ženská, talentovaná zpěvačka a měla by i vypadat. Takže její zadek je mírně větší, bude asi i měkčí. A bylo by dobré s ním pracovat. Pokud totiž v tomto věku má takové proporce, otázkou je, jak velký její zadek bude, až jí bude třeba třicet let…“ míní Grznár, který se netají tím, že by přes něj zpěvačku pěkně plácnul.

„Je to holka jako lusk. Tak by to byla škoda, kdyby se její zadek dostal do větších rozměrů. To už by se mi moc nelíbilo. Kdyby ho zpevnila, udělala by mi velkou radost,“ dodal Grznár, který patří k nejlepším kulturistům v Česku.

Farna tak může být spokojena. Její zadek má u velkého kritika Grznára pochopení, ale měla by si dát pozor, aby za pár let nebyl odstrašujícím případem

Související články

Další články