Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

VELKÝ TEST MIKULÁŠŮ: Děti jasně rozhodly, která čokoláda je nejlepší!

+ Dalších 5 fotografií
Za chvíli je tady Mikuláš, což znamená, že vaše děti netrpělivě dychtí po čokoládových figurkách. Pokud si stále nevíte rady s tím, jakého čokoládového Mikuláše svým malým ratolestem koupit, tak jsme pro vás připravili velký redakční test všemožných čokoládových Mikulášů. Který Mikuláš suverénně zvítězil a který skončil jako největší propadák?

Pomalu, ale jistě se blíží Mikuláš, což znamená, že všechny děti od svých rodičů očekávají, že dostanou naditou nadílku, která bude obsahovat co nejvíce čokolády a všemožné jiné cukrovinky.

Jestli si jako rodič vůbec nevíte rady a stále tápete, jaké čokoládové Mikuláše koupit svým dětem, aby vám je vzápětí neotřískaly o hlavu, protože jim čokoláda nechutná, tak jsme pro vás připravili velký redakční test všemožných Mikulášů.

Protože jsou děti ta nejupřímnější stvoření, tak jsme se rozhodli, že k testu využijeme dvě děvčata ve věku 5 a 11 let, která jednotlivé čokolády ochutnají, aniž by věděly, o jakou značku se jedná, a následně vyřknou svůj nekompromisní or­tel.

Do testu jsme zahrnuli všemožné druhy Mikulášů od oblíbených a poměrně drahých značek jako Kinder nebo Lindt, až po ty úplně obyčejné, které koupíte v obchodě za pár korun. Na to, jak jednotlivé čokolády uspěly u našich malých ochutnávačů s vytříbenou chutí, se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články