Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Velký televizní návrat Gabriely Laškové? Prima ji lanaří zpátky, nabídku dostala i od konkurence

Gabriela Lašková se věnovala modelingu.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Návrat

Na jaře byla Gabriela Lašková ze dne na den bez práce, rozhodně ale neskončila v zapomnění. Naopak! O schopnosti bývalé hvězdy zpravodajství CNN Prima News je velký zájem a v pracovních nabídkách se teď přehrabuje, řečeno s nadsázkou. Ona se ale zatím nerozhodla. 

Nepříliš šťastně provedený a prezentovaný odchod Gabriely Laškové z televize Prima má pachuť podrazu i po dlouhých měsících. Po návratu Evy Perkausové z mateřské dovolené jí totiž dnes již bývalé vedení zpravodajství v televizi sdělilo, že buď se bude muset smířit s prací v bulvárně zabarveném Showtimu, nebo pro ni nebude kvůli jiným personálním změnám a pohybům v televizi jiný prostor.

Laškovou chtěli do České televize

Přestože neměla jinou práci, Lašková nabídku svých dnes již bývalých šéfů s díky odmítla. Od dubna letošního roku je tak sice bez stálého angažmá, nedá se ale říci, že by měla o pracovní nabídky nouzi.

“Gabriela dostala hned několik nabídek. Dokonce ji lanařili i do pořadu Sama doma, kde byla i na kamerových zkouškách, ale stále se nerozhodla. Nepřetržitě ji lanaří i z Primy, tentokrát ale ne do hlavních zpráv, ale do zcela nového formátu, a probíhají tam různá jednání,” sdělil redakci eXtra.cz dobře informovaný zdroj, podle kterého je ale minimální šance, že by právě Lašková nahradila Perkausovou, jež půjde na přelomu roku znovu na mateřskou dovolenou a vedení televize tak bude muset hledat za ni náhradu.

Perkausovou Lašková nenahradí

“Všichni vědí, že Eva nebude na mateřské dlouho, a pro Gábinu by rozhodně nešlo o lukrativní nabídku nahrazovat Evu na měsíc či dva. Pravděpodobnější je, že za ni na čas zaskočí Markéta Fialová, která patří mezi nejzkušenější moderátorky, jež televize má,” dodává náš zdroj.

Související články

Další články