Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Velký strach o zdraví přítele Elišky Bučkové: Jakube, takhle sešlého jsme tě ještě neviděli, vzkazují lidé

Děje se něco s Jakubem? Popis
+ Dalších 29 fotografií
Modelka Eliška Bučková (28) září štěstím a prožívá momentálně jedno ze svých nejkrásnějších období. Prozatím ji neudělal žádný chlap šťastnější než právě Jakub Vágner (35). Nedávno se zmínila o tom, že je moc ráda, že s ní Jakub bude trávit Vánoce doma u její rodiny. Až na jednu drobnost se vše zdá být naprosto v pořádku. Eliška zveřejnila společnou fotku a fanoušci začali panikařit. Co se stalo?

Eliška Bučková (28) je zamilovaná až po uši a konečně je všechno tak, jak má být. Se svým partnerem Jakubem Vágnerem je opravdu šťastná a je to na ní vidět. Všude, kde se objeví, hází úsměvy z jedné strany na druhou.

Zatím to vypadá, že rybář Jakub je opravdu ten pravý, se kterým by modelka mohla být spokojená a šťastná na věky. Letošní Vánoce by měli strávit společně na Moravě u Eliščiny rodiny, za což je sama kráska moc vděčná.

Jakub jí věnuje opravdu hodně času a doslova si ji hýčká. Před pár dny se objevila na Instagramu brunetky fotka, které znepokojila několik lidí. Na obrázku je usměvavá Eliška s Jakubem v pozadí.

A zrovna její přítel se stal terčem obav. „Kuba nevypadá moc zdravě! Takhle sešlého jsem ho ještě neviděla,“ zněl jeden z komentářů od fanoušků. Podívejte se do galerie, jak pohledný rybář vypadá, a posuďte sami.

My si myslíme, že se s ním nic vážného neděje a nejspíše jen neměl svůj den!

Mohlo by vás zajímat

Další články