Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Velký strach o Mártyho: Iva Kubelková ho v Survivoru podporuje, ale bojí se o jeho zdraví

Iva Kubelková promluvila o Mártym, který soutěží v Survivoru.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 19 fotografií
Rozhovor

Modelka Iva Kubelková (46) se minulý rok zúčastnila taneční soutěže StarDance, kde tančila s Martinem Prágrem. Ten je nyní na druhé straně zeměkoule a bojuje o přežití v drsné hře Survivor. Iva v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, zda je to její favorit, či ne. 

Iva Kubelková minulý rok zazářila na tanečním parketu v oblíbené soutěži StarDance, když hvězdy tančí. Zatímco tenkrát s Martinem Prágrem zažívali krásné chvíle a těšili se z podpory fanoušků, nyní je všemu jinak. Martin Prágr totiž bojuje v Dominikánské republice v náročné reality show Survivor. A jak to tak vypadá, je dokonce velkým adeptem na vítěze.


Co na to Iva říká? "Tak samozřejmě, že se díváme. Fandíme mu celá rodina. Doufáme, že to dá všechno ve zdraví, že vydrží. Myslím si, že má na to, to dotáhnout až do úplného konce," promluvila Kubelková pro eXtra.cz a zároveň přiznala, že by ji konkrétně tato soutěž vůbec nelákala.

"Já vlastně nemám potřebu v téhle soutěži ani hledat sama sebe, ani své hranice. Já se na ni ráda podívám, když tam soutěží někdo, kdo to chce hrát, ale já takovou potřebu nemám," řekla rozhodně Iva Kubelková.

Doporučené video s Ivou Kubelkovou a Martinem Prágrem.


Na časy ve StarDance vzpomíná ale moc hezky. Nicméně soutěž jako taková jí nechybí. Byl to totiž podle jejích slov obrovský dril, jak fyzický, tak i časově náročný. "Je ale hezké si občas zatančit," dodala na závěr krásná moderátorka.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy