Kolem finalisty SuperStar Petra Borkovce, který se dostal až do nejlepší pětice, je pořád rušno. Nejdříve na sebe upozornil skandálem s přemírou alkoholu, kdy příliš bujaře oslavoval svůj postup a ráno nezvládl včas přijít na zkoušku.

V současné době se nespekuluje o ničem jiném, než o vztahu Petra a výrazně starší porotkyně Kataríny Knechtové. Už od prvních kol bylo evidentní, že se Petr stal Kataríniným oblíbencem a přistupovala k němu jinak než k ostatním soutěžícím.

Jejich údajný vztah dělá vrásky na čele především Petrově mamince Janě Borkovcové. Strach o talentovaného zpěváka mají ale i jiné ženy. Se slzami v očích nám líčila své obavy Petrova bývalá přítelkyně ze střední, jež tuší, že náhlý zájem o Petra nemusí dopadnout dobře.

„Randili jsme spolu pár měsíců ještě dávno před SuperStar. Petr je opravdu moc hodný kluk, na všechny chce být milý. Vždycky takový byl. Bojím se, že ho šoubyznys semele. Nejenom já mám tušení, že to dobře neskončí,“ strachuje se Borkovcova bývalá láska.

„Záleží hlavně na tom, aby se dál nenechával oblbovat tou Knechtovou. Nejlepší by bylo, kdyby se vrátil na maloměsto, v Praze mu hrozí velké nebezpečí,“ dodala třesoucím se hlasem.

Snad se dívka mýlí a Petr má svůj život pevně pod kontrolou. Vždyť Katarína je vyzrálá žena a určitě by nedopustila, aby její oblíbenec spadl až na samotné dno.