Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Velký srpnový horoskop: Kozoroh to přežene s vínem, Váha okouzlí svým nebývalým šarmem

Co vás čeká?
Co vás čeká druhý prázdninový měsíc? Srpen se kvapem blíží a do našich životů si přichystal nové životní události. Jak bude vypadat zbytek vašeho létao vám prozradí znamení, ve kterém jste se narodili. Nový horoskop vám přinese mnoho odpovědí.

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Beranům se v tomto období zvýší jejich komunikační dovednosti. Každého budete umět ukecat k čemukoliv, co budete vy chtít. Příznivé konstelace budou mít Berani ohledně seznámení. Pravděpodobně potkáte svého guru. Na Berana si srpen připravil opravdu zajímavý měsíc, který bude plný nových poznatků a zkušeností.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Bude vhodné dát si trochu pauzu od pracovních záležitostí a polevit. V posledních měsících jste hodně pracovali a cítíte se poněkud sešle. Zajděte si zaplavat do bazénu, nebo vyjeďte rovnou na relaxační výlet do Tater. Potřebujete to!

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Máte se na co těšit! Úspěchy můžete zaznamenat v mezilidských vztazích a v navazování nových známostí. Je také velká pravděpodobnost, že v tomto období konečně potkáte svou spřízněnou duši.

RAK (22. 6. až 22. 7.) V srpnu se vám trochu kříží vaše plány v lásce a penězích. Hvězdy vám však budou nakloněny, co se rodinné atmosféry týče. Udělejte si čas na své děti, které vás vytrhnou z dospělého života a chmurů.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Je dobré zaměřit se hned na začátku srpna na vaše zdraví. Především tedy na to duševní. S vaší psychikou poslední dobou zamávala nelehká životní situace, ze které nejste venku. Zaměřte se na své já a více odpočívejte.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Na konci srpna Slunce vstoupí do vašeho znamení a vy budete jen zářit. Úsměv od ucha k uchu, to bude váš poznávací znak při ukončení léta. Užijete si tuto náladu do maxima. Na toto léto prostě nezapomenete.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) První srpnové dny se zvýší váš šarm do neuvěřitelného rozměru. Kamkoliv, kam přijdete, budete ozdobou akce. Vaše vládkyně Venuše se totiž přesunuje do vašeho znamení a podporuje vaši přitažlivost a společenskou povahu.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Vaše vášnivá povaha si přijde na své. Zažijete celkem rušný měsíc plný emocí. Bohužel vás přemohou i ty negativní. Milenecká hádka na sebe nenechá dlouho čekat, hned budete v sobě. Usmiřování však bude naprostá bomba.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12 Na Střelce si hvězdy připravily novou lásku. Bude to naprosté splynutí duší. Vzhledem k tomu, že něco takového doposud nepocítil, bude z toho mírně řečeno vyvedený z míry. Sám bude překvapen, jak se chová, když je poblázněný.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozorozi by si měli dát pozor na úrazy. Hrozí jim totiž ošklivý pád ze schodů, když se trochu napijí vína. S velkou pravděpodobností se opijí tak moc, že bolavá událost na sebe nenechá dlouho čekat.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnářům to v srpnu bude poněkud skřípat. Vodnář je sice mírumilovné znamení, to se však nebude týkat zaměstnání. Měli by jste si dát pozor na konflikty, které vzniknou na vašem pracovišti, nemuselo by se vám to vyplatit.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Milé Ryby, měly byste se vydat do knihkupectví a pořídit si knihu o osobním rozvoji. V tomto měsíci je příznivá konstelace na seberozvoj a uvidíte, jak vás tyto nové poznatky vystřelí do výšin. Nebudete litovat času, který strávíte nad knihou.

Mohlo by vás zajímat

Další články