Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pohřeb věštkyně Jolandy dojal Česko: Velký špatný bude už navždy hodně někde

Zdroj:
+ Dalších 18 fotografií
POHŘEB
Dlouho před začátkem samotného obřadu se před děčínskou obřadní síní, kde se ve čtvrtek od 14 hodin konal pohřeb kartářky Jolandy (†55), začali objevovat první smuteční hosté. Vědmu s velmi svéráznou mluvou na poslední cestě doprovodilo velké množství lidí, obřad byl ale soukromý.

Rodina už dopředu oznámila, že pohřeb bude tradiční etnický. Jolanda totiž patřila k olašským Romům „Bude to samozřejmě v našem stylu, ale nechci to rozebírat. Chceme se s ní rozloučit hlavně rodina a přátelé,“ řekl nám jeden ze synů, David.

Smutečních hostů mělo být tolik, že pozůstalí dokonce od nádraží vypravili i autobus. Zároveň v parte také oznámili, že ostatky zesnulé maminky, sestry a babičky spočinou v rodinném hrobě.

"Když doma něco křupne či zachrastí, tak se furt otáčím. Máma říkala, že to je teta. Že nás chodí zkontrolovat," řekla eXtra jedna ze zdrcených neteří Jolandy na jejím posledním rozloučení.

Čtěte také: Nejlepší hlášky a věštby zesnulé Jolandy

Nečekaná smrt

Jolanda, vlastním jménem Věra Nemethová, zemřela v pátek v osm hodin ráno v děčínské nemocnici. Její poslední dny byly krušné. „Maminka měla zápal plic, takže dostala antibiotika, které jí ale nezabraly. Když pak jela na plicní, zkolabovala tam. Oživovali ji tam čtyřicet minut a pak už to šlo z kopce. Do toho jí našli embolii, deset dní byla v umělém spánku, protože se jí neokysličoval mozek. A oživovali ji celkem čtyřikrát. Pak to bohužel její srdíčko už nedalo,“ prozradil eXtra.cz syn.

Čtrnáct dní před její smrtí s ní hovořil redaktor eXtra.cz, neměla ale energii věštit budoucnost prezidentovi. „Já nevím, co bude se Zemanem. Zavolejte mu, ať vám to poví. Já ani nevím, co bude se mnou. Už se necítím moc dobře,“ smutně tehdy odvětila

Čtěte také: Jolandu si nemocnice před smrtí přehazovaly jako horký brambor

Tajemství

Věštkyně Jolanda opravdu jen velmi nerada mluvila o svém věku Podle jejího syna, parte i osobního Facebooku jí bylo 55 let a nikoliv 68, jak se objevovalo všude na internetu. Matce, která také předpovídala budoucnost, se narodila 29. března 1964.

Související články

Další články