Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Velký šok v Utajeném šéfovi: Firmu okrádá zaměstnanec! Bude se vyhazovat?

Jak si Jan Musil poradí?
Zdroj: se souhlasem TV Nova
utajený šéf

Televizní diváci se mohou těšit na další díl nováckého pořadu Utajený šéf. Tentokrát se se skrytou kamerou štáb podívá do rodinné firmy Likos založenou Liborem Musilem a jeho ženou. Firmu čekají změny na ředitelském postu, a tak syn Jan, který je v současné době výkonným ředitelem, přijde za otcem s plánem přihlásit rodinnou stavební firmu do Utajeného šéfa. Jak to dopadne?

 „Chci do Utajeného šéfa jít z toho důvodu, abych tátovi dokázal, že na to mám. Že firmu můžu řídit,“ prozrazuje svůj záměr Jan Musil. Nicméně se svého otce musí nejprve dovolit a první reakce nevypadá úplně nadějně. „Do Utajeného šéfa? Víš co, ale já s tím mám problém kvůli těm lidem. Aby to nevypadalo, že je šmírujeme. Na těch lidech opravdu velmi záleží,“ měl ze začátku k synovu plánu výhrady Musil senior. Nakonec svolil pod podmínkou, že to bude mít pod dohledem, a to přes skrytou kameru v brýlích syna.

Syn si musí vydobýt autoritu

Syn Jan chtěl rodinné firmě šéfovat už od svých pěti let. Rodiče mu ovšem nedali nic zadarmo a musel se firmou propracovat od píky. „V současné době vede Honza největší část firmy, ale chybí mu jedna věc, jít mezi ty lidi a vydobýt si více autority,“ přiznává chyby syna šéf Likosu Libor Musil. I to byl důvod, proč Honza účast v Utajeném šéfu navrhl a jeho tatínek kývl.

Musil junior tedy odloží sako a promění se v pražského floutka, který je součástí natáčení projektu o nezaměstnaných. Jednou z Honzových zkušeností bude pomoc s montáží zelených staveb. Od dvou montérů se však dozví šokující zprávy. „No, je to v p*deli, právě jsme se dozvěděli, že naši stavbyvedoucí okrádali naše montéry,“ komentuje nemilé zjištění nevěřícně šéf. Montéři situaci vysvětlují: „Nesedí tu spousta věcí. Měli jsme podezření, které se nakonec potvrdilo. Hrabal pro sebe. Nám trošku, živnostníkům dával víc a ti mu zpátky do kapsy.“

Kdo si vyslouží obdiv a kdo kritiku? Bude se vyhazovat? Obstojí syn v očích otce a předá mu rodinnou firmu? Už ve středu po Televizních novinách ve 20:20 na TV Nova.

Související články

Další články