Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Velký šok v Ulici: Jakub Štáfek končí po 12 letech a dává přednost novému seriálu. O co jde?

Velký šok v Ulici: Jakub Štáfek končí po 12 letech a dává přednost novému seriálu. O co jde?
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Tahle zpráva nejspíše nepotěší žádného fanouška Ulice. Jedna z hlavních postav oznámila, že v seriálu končí. Letos na podzim se toho v Ulici děje poměrně hodně. Rozchody, zvraty, nové lásky nebo překvapivá odhalení. Proč se rozhodl Jakub Štáfek, který je v seriálu prakticky od jeho počátku, opustit roli Matěje Jordána?

Jakub Štáfek hraje v seriálu Ulice bratra Patricie Solaříkové Matěje Jordána. Nekonečný seriál se začal točit od roku 2005 a postava Matěje byla jeho nedílnou součástí již od počátku. Herec na seriálu doslova vyrostl.

Většina fanoušků a diváků ho zná právě díky seriálu Ulice. Později se proslavil i dalšími rolemi, ale Ulice z něj prakticky vychovala herce. Proč tedy Jakub v současné době pálí mosty a odchází?

"Jedna krásná kapitola se uzavírá, další přede mnou. Díky za vše, parto," napsal Štáfek na svůj Facebook a k prohlášení přidal fotku se svými hereckými kolegy. Nijak dál svůj odchod nerozebíral a ani nevysvětloval.

Zároveň však na sociální síť přidal záhadnou fotku, která nasvědčuje tomu, že Štáfek bude nejspíše hrát v novém seriálu. Takže fanoušci nemusí zoufat, že by herce vídali na televizních obrazovkách málo.

"Začínají se dít věci. Budete koukat," vzkázal herec.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy