Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Velký SMUTEK: Rodinu žárlivého Pavla z Výměny manželek zasáhla nečekaná smrt!

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 60 fotografií
Výměna manželek
Středeční Výměna manželek se nesla v duchu despotického chování ze strany Pavla (36), který přítelkyni Markétu (22) nechtěl nikam pouštět. Velmi neobvyklé bylo i to, že tři ze čtyř dospělých účastníků reality show byli ve vězení. Jak dnes žijí účinkující včerejší Výměny Markéta a Pavel?

Při natáčení si Markéta stěžovala, že je její přítel Pavel velký puntičkář, dává jí zvláštní zákazy a ještě ke všemu chorobně žárlí! „Pája není rád, když někam jdu. Chce mě mít asi doma, abych byla zavřená jako ve vězení,“ svěřila se Markéta svému náhradnímu manželovi. Prý si nemůže dojít ani ke kadeřnici!

Svoji nezdravou žárlivost ukázal národu takřka v přímém přenosu, když chtěl svolat kamarády a poslat je za Markétou do Horního Jiřetína. Nakonec to však neudělal. Pavel, který chtěl Výměnu předčasně ukončit, se opravdu choval jako smyslů zbavený!

Jak jsou na tom tedy oba partneři dnes? Televize Nova rodinu po natáčení kontaktovala. Ani jeden však nechtěl na otázky odpovídat. Ze sociálních sítí se ale dalo vyčíst, že se dvojice dokola rozchází a schází. O vytoužené harmonii tedy nemůže být ani řeč. Podle fotek je zjevné, že spolu celá rodina trávila Vánoce i Nový rok a Pavel si dokonce nechal vytetovat jméno a datum narození jejich syna.

Nestabilní rodinu ale zasáhla i smutná zpráva. Pavel se na sociální síti svěřil, že mu zemřel jeho kamarád Stanislav, přezdívaný Dědek, který měl možnost poznat Andreu a její hysterický křik na Pavla, když chtěl Výměnu předčasně ukončit.

Mohlo by vás zajímat

Další články