Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Velký slovenský podvod: Zoufalé fanoušky okradli o mistrovství světa v hokeji

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
krádež
Na sociální síti se začali ozývat hokejoví fanoušci, kteří zaplatili dopředu za lístky na letošní mistrovství světa v hokeji. Lístky se k nim ale nikdy nedostaly a tak teď zahlcují facebookové stránky cestovní kanceláře GOAL Travel rozhořčenými vzkazy a na majitele kanceláře podávají trestní oznámení. Na situaci upozornil server cas.sk.

Na stránce cestovní kanceláře GOAL Travel se už fanoušci z Česka i Slovenska sjednocují a snaží se bojovat alespoň o to, aby jim byly za lístky vráceny peníze. Stěžují si, že od 10. května, kdy měli dostat první vstupenky, jim nikdo neodepisuje a ani se nemohou nikomu z cestovní kanceláře dovolat. Těšili se na mistrovství světa a teď jim zbyly jen oči pro pláč.

Lidé jsou naštvaní a někteří se rozhodli podat trestní oznámení. „Bohužel jsme nuceni na GOAL Travel podat trestní oznámení s podezřením na podvod, vzhledem tomu, že dnes nedodali předem zaplacených 30 vstupenek na dva zápasy mistrovství světa v ledním hokeji v Bratislavě,“ píše jeden ze stěžovatelů. Další se přidávají a našla se i dlouhodobá klientka cestovní kanceláře, která věří, že se majiteli muselo něco stát, protože dle ní na něj bylo až do této chvíle vždy spolehnutí.

Další poškozený už žádá ostatní, aby ho kontaktovali a aby poškození podnikli patřičné kroky společně. Jen v Česku měli být prý fanoušci okradeni dohromady už o částku přesahující 3 a půl milionu korun.

Související články

Další články