Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VELKÝ SEZNAM: Další uzavřené restaurace v Česku! Tady nás krmí za naše těžce vydělané peníze!

V Česku byly uzavřeny další restaurace kvůli nevyhovujícím podmínkám.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Další restaurace musela Státní zemědělská a potravinářská inspekce uzavřít kvůli nevyhovujícím podmínkám. Jejich stav byl katastrofální. Většinou šlo o myší trus, plísně nebo špínu.

Podmínky, v jakých se připravovalo a skladovalo jídlo, byly v těchto restauracích tak katastrofální, že ohrožovaly zdraví zákazníků. Problémem byly většinou plísně na stěnách, myší trus, nevhodné skladování potravin a v několika restauracích dokonce nefungovaly toalety a netekla teplá voda.

Restaurace Černá – Benešov nad Černou

Restauraci kontrola zavřela kvůli plísni na stěnách a stropě. Zanedbanému úklidu, znečištění prostor. Potraviny tam byly skladované nevhodně a hrozilo riziko kontaminace z důvodu nevyhovujících prostor.

Hospoda na Slépce – Hluchov

V této restauraci řádily myši a škůdci, provozovna před nimi nebyla zabezpečena. Do toho zanedbaný úklid, plísně na stěnách a navíc velikost či uspořádání prostor pro výrobu potravin neumožňuje správnou hygienickou praxi.

Salajka – Přibyslavice

V této pivnici našla kontrola myší trus a nebyl tam zajištěný přístup k teplé vodě. Mytí nádobí tak nebylo zrovna hygienické. Nefungovaly toalety a lidé si ani neměli kde umýt ruce. Prostory byly výrazně znečištěné.

Game bar – Praha

Tato herna byla výrazně znečištěná, prostory provozovny byly využívány i pro jinou činnost, která nesouvisela s provozováním potravinářského podniku. Potraviny byly skladované nevhodně a hrozila kontaminace potravin.

Sport Club 1930 – Praha

Také v této restauraci při kontrole objevili myší trus, prostory byly výrazně znečištěné a poškozené. Nevyhovující bylo také skladování potravin a nefungovaly toalety.

Související články

Další články