Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velký sexuální průzkum: Češi se nejvíc bojí polohy 69, důvod vám vyrazí dech!

Zdroj: Profimedia
Velký sexuální průzkum ukazuje, že Češi jsou pěkní strašpytlové a raději se drží zavedených poloh. Mějte však na paměti, že nové sexuální zkušenosti mohou váš vztah příjemně osvěžit. Čechy nejvíc děsí poloha 69 ve stoje. Ta je totiž podle společnosti Superdrug tou nejobávanější. A není zdaleka jediná.

Společné sexuální prožitky vás ve vztahu mohou posunout dál, a když se jedná o opravdu originální kousek, může to mezi vámi zažehnout již zapomenutou jiskru. Tak s chutí do toho. Taková poloha 69 ve stoje není k zahození, ale lidé se jí bojí nejvíce. V poloze, při níž partner stojí a partnerka na něm doslova visí hlavou dolů, hrozí nemalé riziko pádu a poranění hlavy. Obává se jí 56,8 % žen a 42,7 % mužů.

Klasická anální pozice zaujímá druhé místo. Obavy z ní má 54,5 % žen a 30,5 % mužů. Třetí místo získal takzvaný klečící trakař, procentuálně s 24,8 % u žen a 18,6 % u mužů. „Oproti tomu nejméně obávaná trojice poloh zahrnuje tradiční polohu misionářskou, na koníčka a pozici na pejska,“ upřesňuje výsledky výzkumu Adam Durčák ze sexshopu Ruzovyslon.cz.

Z průzkumu, jehož se účastnili Evropané i Američané, navíc vyplývá, že evropští muži jsou více úzkostní při masturbaci či orálním sexu. Až 9% párů šlo s pravdou ven a řeklo, že nejsou vůbec sexuálně odvážné. Zkoušení nových poloh je přitom pro intimní vztah více než důležité. „Obměna obvyklé milostné rutiny, například právě díky novým polohám, je osvědčeným prostředkem, jak udržovat svěží sexuální vztah. Zkoušet čas od času něco nového je prověřený způsob, jak si zvýšit sexuální touhu a posílit libido,“ dodává Adam Durčák.

Související články

Další články