Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Štíři jsou nejnadrženější znamení zvěrokruhu

Zdroj: Astrohled
Dnes si vezmeme na paškál sexuální život štíra v následujícím roce. Bude sušit, nebo ho čeká rok plný vzrušení? Když má člověk dostatek sexu, má i dostatek energie, pozitivní náhled na věci a celkově září! Štíři se narodili mezi 24. 10. a 22. 11. Jde o celkem komplikované osobnosti, ale v posteli jsou opravdu velmi šikovní.

Muž štír si ve společnosti obvykle zvykne držet se spíš v pozadí a v práci je svědomitý a nenápadný. Někde uvnitř však skrývá netušené vášně a pocity a jeho názory jsou jasné a vyhraněné.

Duše této ženy je výjimečná, přechovává v sobě neobvykle silné a trvalé city. Její náklonnost, stejně jako její zklamání, bývá vždy dlouhodobá. Štírka je obdařena intuicí a sebedůvěrou.

Beran

Velmi silná dvojka. Sexuální jiskřičky vám nad hlavami jen střílí, a to nejen pro tento rok! S beranem byste mohli být stabilní pár, ve kterém nikdy nevyhasne vášeň.

Býk

Tento rok pro vás bude celkově sexuálně plodný a s býkem po boku si zažijete nezapomenutelné chvíle plné vzrušení a nových objevů.

Blíženci

Blíženci budou pro vás tento rok naprosto passé. Jsou pro vás příliš nudní, a tak by vás jen stěží dostali do varu.

Rak

Rak je tou správnou volbou. Velmi rád si celý sex odmaká a bude vás neuvěřitelně hýčkat. To by mohla být záruka několika orgasmů. Jen ať pracuje, když ho to baví, že?

Lev

Průbojnost a síla lva vám bude tento rok silně imponovat, a tak pro vás budou lvi vysněnými milenci. Bohužel, na jejich straně pro vaše znamení takové nadšení nebude, a tak se s balením lva nezdržujte a dejte šanci někomu vhodnějšímu.

Panna

Citlivost a křehkost panny je přesně to, co potřebujete. Společně zažijete vzrušující chvíle, při kterých bude velmi horko. Oba milujete romantiku a vyjadřování citů, a tak nezapomínejte na kouzlo polibků, a to všude!

Váhy

S váhou se z vás stane sprosťanda a herečka z porna. Oblékněte si kožený přilnavý obleček, vezměte si bič a nechte pracovat fantazii. Bude to skvělé.

Štír

Bohužel, tento rok vám nebude přát, abyste si užili sex se stejným znamením. Oba jste až moc stydliví, a tak by z toho nic nebylo. Oba čekáte na signál od druhého, který ovšem nepřichází.

Střelec

To je hra na jistotu, a to v každém roce. Rok 2018 vaší vášni jen pomůže a zintenzivní touhu po sexu mezi vámi. Dá se předpokládat, že nepůjde o žádné něžné milování a na předehru asi také nebude čas.

Kozoroh

S kozorohem můžete být skvělí kamarádi. Dokonce byste v tomto roce měli potkat osudového kamaráda, který bude aspirovat na titul nejlepší kamarád. Na sex ovšem zapomeňte.

Vodnář

Toto bude silné spojení a vášeň půjde jen těžko zastavit. Vodnář by mohl být perfektní milenec - pokud vás už nudí váš partnerský sex, rozhodně vyhledejte vodnáře.

Ryby

Rybičky vám rády poskytnou náruč a budou oddaní a milující partneři. Pokud jde o sex, nepůjde sice o nic extra žhavého, ovšem vykouzlí romantiku jako z pohádky, a to také není k zahození.

Související články

Další články