Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Nápaditý Střelec z vás vymáčkne maximum

Zdroj: profimedia
V dnešním díle seriálu se zaměříme na znamení Střelce. O Střelcích se obecně ví, že jsou výbornými milovníky. Jak to u nich se sexem bude vypadat tento rok? Půjde o plodné období, nebo budete muset brát vše, co se bude nabízet? My vám to dnes prozradíme!

Muž Střelec je muž na svém místě, který věří svým zásadám, vyniká statečností a optimistickým přístupem k životu. Miluje svobodu, usadí se často až v pozdějším věku. Je přímý a nikdy nelže. Jako milenec má tolik nápadů, že nudit se s ním určitě nebudete. Z jeho úst vždy uslyšíte pravdu, i když se vám třeba nebude líbit!

Žena ve znamení Střelce je činorodá a veselá idealistka. Má ráda otevřené vztahy mezi lidmi, je tolerantní a plná pochopení. Je sportovně založená a mívá hodně přátel mezi muži. V posteli je nezávislá a partnerovi se jen tak nepodřídí. Má však velké porozumění a láska jde u ní ruku v ruce s přátelstvím.

STŘELEC A BERAN

Hned na začátku našeho věštění vás musíme zklamat, Berani opravdu nebudou tento rok to pravé ořechové. Přestože jste si s nimi mohli v minulých letech perfektně rozumět, tento rok máte špatně postavené planety, a tak zapomeňte na vzrušení a vášeň.

STŘELEC A BÝK

Býk to na vás v posteli rozbalí a vy se nestihnete ani nadechnout. Zpočátku to pro vás bude velmi osvěžující změna a vzrušující zkušenost. Dejte ovšem pozor, abyste si sexu s Býkem nenaordinovali moc, časem vám i ta nejvzrušující hra začne připadat ohraná a vy zůstanete nespokojeni.

STŘELEC A BLÍŽENCI

Blíženci pro vás budou tento rok ideálními partnery! Budete si s nimi rozumět ve všech oblastech, a tak si užijete nejen prvotřídní postelové hrátky, ale i oduševnělé promluvy. Pokud se Blíženci správně otevřete, může být právě on vaším osudovým partnerem.

STŘELEC A RAK

Vášeň, vzrušení a sexualita. Není potřeba nic dodávat. Rak pro vás bude v tomto roce tím nejvhodnějším milencem či postelovým kamarádem. Budete si rozumět i beze slov a plně vás povede řeč těla. Tak na to vlítněte a užívejte si to!

STŘELEC A LEV

Lev je jasný milovník a vy máte podobně sexuálně laděný horoskop. V tomto roce se vaše přitažlivost ještě zintenzivní, a tak je téměř jisté, že pokud podlehnete svůdnosti Lva, skončí to prvotřídním souložením, na které se bude jen stěží zapomínat.

STŘELEC A PANNA

Panna je pro vás příliš klidnou bytostí a navíc vám bude vadit její smysl pro přesnost a jasnost situací a věcí. Proto to není to nejvhodnější spojení. Pokud vám bude tento rok nabízen sex s Pannou, raději zůstaňte doma a užijte si večer po svém. Mezi vámi v tomto roce nebude fungovat vzrušení, a tak i když se budete sebevíc chtít, vaše pohlavní orgány budou stávkovat. V tomto případě pomůže jenom tuna lubrikantu.

STŘELEC A VÁHY

Naprosto nevhodná kombinace, a to jak z dlouhodobého hlediska, tak i v tomto roce. S Váhou si nerozumíte jako lidé, a tak vaše názory, životní postoje a tužby jsou v naprostých protipólech. Jak pak stavět kvalitní sexuální pouto, když se po dvou větách pohádáte?

STŘELEC A ŠTÍR

Se Štírem to bude mezi vámi velmi jiskřit. Sex a veškeré věci s ním spojené budou fungovat na jedničku, a proto doporučujeme se jim s chutí oddat. Oba jste vyznavači tzv. tvrdé lásky, tak nahoďte obleček a užijte si to.

STŘELEC A STŘELEC

V tomto roce vás budou rozčilovat stejní lidé, jako jste vy. K tomu pravému vzrušení budete potřebovat protiklady, a tak pro vás sex se stejným znamením není tou správnou volbou.

STŘELEC A KOZOROH

S Kozorohem ucítíte souhru a harmonii hned od začátku. Budete se perfektně doplňovat, a tak se stanete jeden pro druhého skvělým učitelem, a to nejen v posteli. Mezi vaše nejoblíbenější polohy budou patřit ty, při kterých si budete hledět zpříma do očí, a to vás bude ještě víc rajcovat.

STŘELEC A VODNÁŘ

Vodnáři jsou na vás až moc velcí generálové, a tak bude komunikace s nimi velmi obtížná. Však vy sami jste silné osobnosti a rádi si to v posteli vedete sami, a tak pokud se pustíte do sexuálního dobrodružství, šlápněte na brzdu a nechte se vést.

STŘELEC A RYBY

Skvělé spojení. Ryby vašemu kouzlu absolutně propadnou a v jejich očích budete za naprosto dokonalé sexy jedince. Tuto roli si to chce náležitě užít, a tak se proměňte v sexuální macha a pořádně Rybičku zaučte.

Související články

Další články