Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Kozoroh vypadá nudně, umí ale překvapit!

Zdroj: Profimedia
Začal nám rok 2018. Lze jej brát jako další rok, ve kterém bude nuda a smůla se vám bude lepit na paty, nebo ho lze vnímat jako začátek nové éry? Druhá možnost je tou správnou volbou, a tak se snažte být v tom novém roce lepšími lidmi. Víc se usmívejte, víc se radujte a víc sexujte!

Kozoroh bývá ve společnosti trochu plachý a většinou se drží spíš v pozadí, ale na druhou stranu je rád, když může své okolí pobavit. Za svými názory si dokáže stát a nemění je.

Pojďte se podrobněji podívat, jak a s kým to bude v posteli klapat Kozorohům, kteří jsou dost komplikovaní a nesnesou se s každým. Kozoroh je tím pravým mužem pro dlouhodobý láskyplný vztah a jako partner je opravdu spolehlivý, i když může být trochu chladný.

Žena Kozorožka je klidná a vyrovnaná povaha, která se snaží lidem ve svém okolí vyhovět. Než něco udělá, pořádně si to promyslí. Působí vážným a důstojným dojmem a má smysl pro povinnost. K tělu si jen tak někoho nepustí a pokud si chcete získat její srdce, bude to chtít čas. Její láska však vydrží dlouho!

BERAN S KOZOROHEM

Brrrrr, jen z té představy se vám ježí chlupy, ovšem z úplně jiného důvodu, než je vzrušení. Berani na vás budou působit přímo antisexuálně, a tak pokud bude mít někdo z Kozorohů v roce 2018 povedený sex s Beranem, měl by se přihlásit o zvláštní cenu.

BÝK S KOZOROHEM

Bohužel ani Býk pro vás není zárukou kvalitního sexu. Býci jsou na vás moc dominantní a jak je známo, dva dominantní lidé se v posteli spíš povraždí než pomilují. Absolutní nesouhra a křečovitost.

BLÍŽENCI S KOZOROHEM

S Blíženci vám to vždy dobře klapalo, a tak není žádnou náhodou, že i v tomto roce to půjde hladce. Skvěle se doplňujete a v posteli by se od vás mohl nejeden pár učit.

RAK S KOZOROHEM

Tak tento sex bude jak vystřižený z romantického filmu. Citlivě laděný Rak vás strhne, a tak i z vás tvrďáků udělá něžné princezny, které si zaslouží něžný sex.

LEV S KOZOROHEM

Se Lvy to bude naopak scénka jak z Rychlých prachů. Naprosto krvelačný sex plný intenzivní vášně. Pokud bychom vám mohli doporučit, chtělo by to tento rok střídat Raka se Lvem. Orgasmus je v tomto spojení zaručen.

PANNA S KOZOROHEM

S Pannou je to celkem hra na jistotu. Vaše biologická potřeba se sice naplní, ovšem tím to skončí. Vy potřebujete něco mnohem impulzivnějšího a dramatičtějšího.

VÁHY S KOZOROHEM

S Váhou je to tento rok komplikované. Bude dělat drahoty. Pokud Váhu sbalíte například v baru, bude s vámi intenzivně flirtovat celý večer, ovšem pak odjede domů a vy si neštrejchnete. Podobný průběh to bude mít kdykoli a kdekoli. Vždy vás navnadí a v tom nejlepším cukne, to vás nebude dlouho bavit.

ŠTÍR S KOZOROHEM

Zákeřnost a rafinovanost Štíra vás budou až magicky přitahovat. Dejte jen pozor, aby vámi obdivovaná arogance a samolibost nebyly příliš velké a vy nakonec nebrečeli někde v koutku.

STŘELEC S KOZOROHEM

Se Střelcem dojdete harmonického spojení a klidu. V sexu si skvěle vyhovíte a předáte si navzájem to, co potřebujete. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

KOZOROH S KOZOROHEM

Spojení s Kozorohem by mohlo být tento rok komplikované. Budete si oponovat téměř v každém probíraném tématu a i v sexu to bude vypadat jako hra na kočku a myš.

VODNÁŘ S KOZOROHEM

Sexuální energie Vodnáře s vámi pořádně zamává. Dejte si ovšem pozor. Vodnář je pro vás možná až moc velké sousto, a tak se mu příliš nepodbízejte.

RYBY S KOZOROHEM

Ryby vám v tomto roce budou skvělými přáteli a perfektní oporou. Je tedy otázkou, zda sex tyto cenné hodnoty nepokazí. Necháme na vaší intuici, zda podlehnete řeči těla a vystoupáte do nebeských výšek, či zůstanete v bezpečí při zemi.

Související články

Další články