Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Jemná a něžná Ryba vás rozvášní

Zdroj: Profimedia
V dalším díle našeho kraťounkého seriálu si vezmeme na paškál Ryby. Ryby se rodí od 21. 2. do 20. 3. a jsou symbolem jemnosti, oduševnělosti a romantičnosti. Jak to tedy budou rozpalovat v tom následujícím roce? Koho vpustí do kalhotek a kdo se tam prostě nedostane? To vše jsme pro vás zjistili.

Muž Ryba na první pohled působí spíš pasivním dojmem, ale umí využít vhodné příležitosti, aby projevil své schopnosti a zajistil si úspěch. Má citlivou duši, ale přitom je velmi ambiciózní. Když se zamiluje, bude velmi pozorný a své vyvolené snese modré z nebe. Je romantický, ale také citlivý a zranitelný.

Žena působí jemně a velmi žensky, ale první dojem trochu klame. Je to totiž silná osobnost, která ví, co chce! Ráda se obětuje pro druhé, ale jen dokud jí nepřeteče pohár trpělivosti! Vyzařuje z ní ženskost a svou tajemností okouzlí hodně mužů. Souznění duší je však pro ni důležitější než fyzická láska!

Beran

Jak jsme již naznačili, Ryby jsou velmi plachými a jemnými bytostmi, přesto je pro ně tvrdost a odhodlanost Beranů velmi inspirující a přitažlivá. V letošním roce budou tomuto znamení opravdu hodně nakloněny, a tak pokud dojde k sexu, bude perfektní

Býk

Býci vás v sexu skvěle povedou a dovedou vás až do vytouženého cíle. Dokáží se pro vás proměnit v něžné milovníky a vy pro ně budete dokonalými bytostmi, o které se rády postarají.

Blíženci

Pro Blížence budete nudnými společníky a budou vám to dávat náležitě najevo. Proto je dobré si je do ložnice vůbec nepouštět, aby nedošlo na slzy a pocit méněcennosti. Jejich energii prostě nezvládáte a nemá cenu se nutit do všeho.

Rak

S Rakem budete tvořit naprosto ideální dvojici. V tomto roce byste dokonce mohli potkat osudového Raka, který vám převrátí život vzhůru nohama.

Lev

Ajajaj, se Lvem to pro vás nebude únosné. Lev vám nedokáže nabídnout dostatek pochopení a jemnosti, které potřebujete, a tak by vám sex s ním rozhodně nevyhovoval. Šlo by o soulož, ze které těží pouze jeden.

Panna

Sice si rozumíte jako lidé, ovšem sexuální potřeby máte každý naprosto jiné. Panna na vás nebude vyzařovat dostatečně vzrušující energii, a tak o ni prakticky nebudete jevit zájem.

Váhy

S Váhou si tento rok budete výborně rozumět a dokonce ve vás toto znamení vyvolá silné touhy po sexu. V ložnici s Váhou se proměníte v nezkrotná zvířata, což ve vás jiné znamení nevzbudí.

Štír

Tak toto spojení by mohlo být velkou výzvou pro oba. Přestože jste každý naprosto jiný, bouřlivost a jiskření se mezi vámi nezapřou, tak proč to nezkusit. Výsledek ovšem není zaručený, tak to mějte na paměti.

Střelec

Střelec by vás mohl v sexu perfektně vést a mohl by vás naučit spoustu věcí. Vy mu na oplátku dáte obdiv a respekt, které tolik potřebuje. Než ovšem k samotnému sexu dojde, budete muset překousnout lehké nesrovnalosti.

Kozoroh

Kozoroh plně ocení vaši jemnost a něhu. Připraví vám skvělé podmínky pro romantiku. Nakoupí růže, napustí vanu, nalije víno, a tak mu podlehnete opravdu velmi snadno. Dá se říct, že jedno oko nezůstane suché a sucho nebude ani na jiných místech.

Vodnář

Vodnář si jde moc tvrdě za svým, a to zejména v sexu. To by vás mohlo vyděsit a naprosto vyhodit z rytmu. Neklesejte na mysli, sice nejste zrovna jeden pro druhého sexuálním symbolem, ale to neznamená, že by váš vztah nemohl být čistě kamarádský.

Ryby

Ryby si navzájem perfektně vyhoví a zavedou se do sexuálního nebe. Málokdo vás tam dovede tak dobře a tak rychle jako právě Ryba, a tak honem do ložnice, neztrácejte čas.

Související články

Další články