Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Jak se dostat Blížencům pod kůži?

Zdroj: Profimedia.cz
Co nového nám rok 2018 přinese? Právě období vstupu do nového roku je výbornou příležitostí pro životní změny a zvraty. Pokud pro vás byl rok 2017 tzv. frigidním rokem a v posteli jste si se svým partnerem či kamarádem moc neužívaly, můžeme vám prozradit, na koho vsadit, abyste si následující vzrušující rok užily.

Nejdříve si pojďme ujasnit, jací vůbec jako Blíženci jste a co potřebujete. Lidé nosící znamení Blíženců se narodili v rozmezí 22. 5. a 21. 6.

Muž ve znamení Blíženců je výrazná a nepřehlédnutelná osobnost. Ve společnosti stojí v centru pozornosti, je velmi výřečný a pronikavě inteligentní. Upoutá vás svojí proměnlivostí. Lze tedy říci, že muži narozeni v tomto znamení nemají se seznamováním opravdu problém a milují naprosto žhavý sex bez zbytečných romantických kudrlinek. Takový muž vám to udělá třeba pětkrát za noc a bude to pro něj naprosto normální výkon. V sexu jsou totiž Blíženci doslova přeborníky.

Žena ve znamení Blíženců v sobě ukrývá několik osobností, jednu zajímavější než druhou. Je kreativní, přátelská, otevřená a veselá, má pestrou paletu koníčků a široký okruh přátel. No není to víc než skvělá prezentace super ženy? Taková žena se vám za noc promění v princeznu, sexy sestřičku i naprosto nezkrotnou nymfomanku. Je schopna přizpůsobit se téměř každému sexuálnímu přání a vypořádá se s ním víc než znamenitě.

Nyní se podívejme na zoubek vašim potenciálním nabíječům. Koho si do postele rozhodně netahat a koho tam naopak vzít hned?

Beran

Tak to by mohla být zajímavá kombinace. Nejde sice o stoprocentní záruku kvalitního sexu, rozhodně se však dá říct, že vás Beran bude podporovat a inspirovat, což by mohlo být zajímavé. Navíc mezi vámi funguje silné citové pouto a vášeň.

Býk

Tak pokud se chystáte na večeři a posléze do postele s Býkem, rozmyslete si to rychle. Vy dva máte naprosto odlišný temperament, který by v posteli rozhodně nefungoval. Sex s býkem by se mohl rovnat katastrofě a té se chcete vyhnout!

Blíženci

S Blížencem si sice skvěle popovídáte, budete cítit náklonnost a empatii, ovšem spíš než o vzrušení tu jde o silnou touhu po přátelství. Sex by s blížencem nebyl rozhodně žádným nezapomenutelným zážitkem.

Rak

Ano, další znamení, se kterým to neklapne. Bohužel ani s rakem byste se nedočkali vytouženého orgasmu a prosouložené noci. Přestože s Rakem můžete mít silné duševní pouto, kdo se při sexu ptá na duševní pouto?

Lev

Tak to je sázka na jistotu. V sexu se Lvem máte rozhodně zelenou. Zde půjde o čistou a nefalšovanou vášeň. Erotické vnímání mezi vámi se rozhodně nezapře! Sundejte si kalhotky a nechte se hýčkat.

Panna

Každý Blíženec, který měl už sex s pannou, jistě potvrdí, že o žádnou porno scénu nešlo. Tento sex je naprosto bez šťávy a špetky erotiky. Jde spíš o takové nůďo.

Váhy

Pokud se ptáte, kdo je pro vás ideálním sexuálním partnerem, jsou to právě Váhy. Jen Váhy vám připraví přesně takový sex, jaký si přejete. Tuto soulož byste si měli povinně naordinovat! Takže pokud si lámete hlavu s předsevzetím na nový rok, rozhodně by to měl být sex s Váhou!

Štír

Tak toto spojení by mohlo být velkou výzvou pro oba. Přestože jste každý naprosto jiný, bouřlivost a jiskření se mezi vámi nezapře. A tak proč to nezkusit? Výsledek ovšem není zaručený, tak to mějte na paměti.

Střelec

Sex rozhodně ne! Toto by nedopadlo dobře. Střelci jsou pro vás naprostí odpuzovači sexuální energie a vzrušující atmosféry. Se střelcem byste nezvlhla ani za sto let.

Kozoroh

S Kozorohem máte opravdu jiné tempo ve sbližování, a tak se dá očekávat, že jste každý tak trochu na jiné vlně. To znamená, že ani sex by rozhodně nepatřil k těm lepším. Tento zážitek si můžete nechat s klidem ujít.

Vodnář

Vzít si do postele Vodnáře je jako vzít si prášek na spaní. Nuda, nuda, nuda. Vodnáři jsou naladěni na příliš intelektuální vlnu, a tak než by se dostalo na sex, z vás by byla diplomovaná specialistka z nějakého šíleně nezajímavého oboru.

Ryby

Ryby by pro vás mohly znamenat tu správnou volbu. Máte společné sexuální sny a touhy, které si můžete navzájem splnit. Nefunguje mezi vámi stud, a tak by tento sex mohl být opravdovým zážitkem!

Související články

Další články