Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Co s vámi udělá v posteli Vodnář?

Podívejte se, jak to budete mít vy.
Blíží se nový rok a s ním i nové možnosti, úspěchy či zvraty. Podívejte se, co vám předpověděly hvězdy a jak to s vámi dopadne v roce 2018. Bude vám to klapat v posteli? Většina z vás už ví, koho do své ložnice pustit a komu naopak nechat dveře zamčené, pro ty ostatní je tu velký horoskop. Co vaše znamení čeká s Vodnářem?

Muž narozený ve znamení Vodnáře je idealista, který vás nikdy nepřestane překvapovat svými originálními nápady. Za to, čemu věří, bude bojovat. Jeho myšlenky létají od jedné věci ke druhé rychlostí světla. V lásce vás bude neustále překvapovat něčím novým a pokud vás někam pozve, můžete se těšit na neopakovatelné zážitky!

Vodnářka je silná, nezávislá osobnost, která přesto dokáže působit velmi žensky a šarmantně. Nedokáže žít bez svobody a má široký okruh nejrůznějších, často velmi neobvyklých zájmů. Jako milenka je nevyčerpatelnou studnicí nápadů a nudit se s ní určitě nebudete! A to navzdory tomu, že bude zpočátku trochu chladná.

Beran Vodnář bude ze síly a odhodlanosti Berana nadšený. Klapat vám to bude jak v posteli, tak i mimo ni a můžeme vám zaručit povedená sexuální čísla. Vy dva byste mohli ostatní učit.

Býk Vy jste velmi silné osobnosti, a tak s Býkem jen těžce najdete nějakou souhru a shodu. Vaše přítomnost na něj bude působit jako červený hadr, a tak by byl sex naprostou katastrofou.

Blíženci Blíženci ve vás probudí ty správné emoce a dokáží vás naladit na správnou vlnu. Proto bude sex s nimi velmi intenzivní a vzrušující.

Rak S Rakem budete v tomto roce tvořit silné duo, které bude naprosto sehrané a perfektní. Vášeň, napětí i vzrušení u vás skvěle fungují a vaše osobní sympatie tomu všemu dodávají ten správný říz.

Lev Se Lvy je to tak trochu sázka do loterie. S některými si sednete, s jinými ne. Proto tento rok poslouchejte svou intuici a nechte, aby vás vedla. Pokud vás dovede až do Lví ložnice, odměna vás nemine.

Panna Naprosto perfektní a dokonalá kombinace. Křehkost a plachost Panny vás naprosto odzbrojí, a tak se role zachránce a průvodce sexuálním životem ujmete opravdu moc rádi.

Váhy Stejně jako Panna bude i Váha pro vás tou správnou vstupenkou do rajských výšin. Orgasmus s Váhou bude jiný než s kýmkoli jiným. Dá se říct, že pro vás bude Váha tento rok jakousi drogou, kterou si budete chtít stále aplikovat.

Štír Tak spojení se Štírem dávají hvězdy jasnou červenou. Naprostá nesouhra a konflikty, to je vám letos předurčeno. Hvězdy ovšem prozrazují i to, že by to v příštím roce mělo polevit, a tak sex se Štírem odložte na neurčito.

Střelec Bohužel ani Střelec není tou správnou volbou. Vy dva jste prostě jako voda a oheň, a tak si v sexu nebudete vůbec rozumět. Jinými slovy, nezvládnete uspokojit potřeby a představy vašich protějšků.

Kozoroh Tak toto by mohl být zajímavý duel. S Kozorohem se budete bláznivě přitahovat a pokaždé ztratíte hlavu. Sex bude perfektní, vy naprosto uspokojení. Mějte ovšem na paměti, že v názorech si zas tak nerozumíte, a tak se opravdu oddávejte jen kvalitnímu sexu a nekažte si tyto chvíle přízemními starostmi a vztahem.

Vodnář Dva Vodnáři budou tento rok tou nejlepší kombinací a mohlo by to dokonce skončit i osudovým vztahem. Je tedy jasné, že vám to bude klapat na všech frontách.

Ryby S Rybou zažijete úžasně romantické chvíle, a tak se setkání a sexu s ní rozhodně nebraňte. Kdo ví, možná z toho bude i něco víc.

Související články

Další články