Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Chcete si užít divoký sex a krušný vztah? Hledejte Býka

Máte už svého Býka?
V dalším díle tohoto sexuální seriálu si vezmeme na paškál znamení Býka. Lidé narození v termínu 21. 4. - 21. 5., zpozorněte. Co vás v nadcházejícím roce čeká a nemine? Dočkáte se vytouženého miminka nebo zažijete žhavý sex svého života?

Muž ve znamení Býka má klidnou, praktickou duši, která je rozumná a přízemní jako pár starých bot. Také si možná všimnete, že se pomalu rozhoupává k akci, je rozvážný a opatrný. Proto lze usoudit, že není moc romantický. To je však naprostý omyl. Býci jsou velmi něžní a romantičtí partneři.

Žena narozená v tomto znamení je velká žena. I když měří pod sto padesát centimetrů, dokáže dosáhnout vysoko, aby zvládla téměř každou krizovou situaci, kterou jí život přihraje do cesty. Může trpět výbuchy hněvu, před kterými by se i silný chlap ustrašeně schoval v lese (nebo aspoň pod stůl), ale k takovému zuřivému běsnění nikdy nedojde bez pořádné provokace. Když ji nemučíte víc, než může lidská bytost vydržet, nebo když jí osud nedal do vínku mimořádně špatné karty, bude hrát hru života poctivě a s obdivuhodným klidem. Její otevřenost a poctivost nejsou rozředěné běžnými ženskými triky a slzami.

Pojďme se tedy podívat, koho si v tom nadcházejícím roce pustit do ložnice a před kým dveře okamžitě zavřít.

BERAN

S Beranem skutečně zažijete sex plný vášně a vzrušení, vždyť přitažlivost by se mezi vámi dala jen krájet. Nejsem si ovšem jistá, jestli tuto vášeň oceníte. Vzhledem k vaší povaze by vás mohl Beran vystrašit a z vás by se místo nymfomanky stalo ustrašené káčátko.

BÝK

Tak to je soulož na jistotu. S Býkem půjde přesně o sex vám vlastní. Nebude vám chybět klid ani porozumění. A k čemu měnit polohu každou minutu, vždyť kouzlu misionáře podlehl už nejeden Býk.

BLÍŽENCI

Před tím, než si oholíte pohlavní orgány, vyvoníte se a rozbalíte kondomy, si tento čin dobře promyslete. Jiskření mezi vámi bude sice silné, ovšem počítejte, že vám do soulože vlezou komplikace a nesouhra.

RAK

Tak to je topovka! Rak je pro vás Býky skutečně ten pravý milenec i partner. Takže pokud v tomto roce s někým chcete prosouložit noci, vyberte si pro tuto činnost rozhodně pro vás po všech stránkách ideálního Raka. U jednoho orgasmu rozhodně nezůstanete.

LEV

Uuuuu, to je horko! Lev to pořádně rozpaluje a rozhodně se nestydí. K sexu se Lvem si pusťte porno, oblékněte kožený korzet a vlítněte na to! Pokud to bude jinde než v ložnici, bude to ještě žhavější.

PANNA

Milování s Pannou bude skutečným milováním. Rozhodně u Panny najdete harmonii a porozumění. Půjde o vztah, kde bude souhra vidět na první pohled.

VÁHY

Tak to je romantika! Pokud máte v plánu sex s Váhou, rozhodně zapalte svíčky, rozházejte květiny po pokoji a napusťte vanu. Rozhodně je tu záruka kvalitního večera.

ŠTÍR

Toto není opravdu dobrá volba. Na vás klidné a romantické Býky je tu sexuální energie až moc a to by vás mohlo děsit. Při sexu budete nervózní a tak trošičku prkňáci.

STŘELEC

Tak to je opravdu asi ta nejhorší volba. Zde je špatně úplně všechno a problém nastane už u svlékání spodního prádla. Tohle opravdu nechcete zažít, a tak se do soulože se Střelcem v tomto roce rozhodně nepouštějte!

KOZOROH

Toto by mohla být ta správná volba. Přestože vaše energie jsou velmi klidné, pro vás je spíš výhodou a příjemnou zprávou. Sex by tedy mohl být přesně podle vás a ve vaší režii.

VODNÁŘ

Vaše energie se skvěle doplňují, a tak to, co chybí vám, má partner a naopak. Co lepšího si v sexu můžete přát. Rozumíte si beze slov, a tak než vyslovíte, co vše si přejete, aby vám partner dělal, už bude dávno splněno.

RYBY

Váš sex charakterizují dvě slova: něha a klid, což je pro vás rajskou hudbou a extrémně sexy nábojem. S Rybou v posteli se budete cítit skvěle a oddáte se dlouhým milostným hrátkám.

Související články

Další články