Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Beran vás zahrne smyslností a vášní

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Beran vás zahrne smyslností a vášní
Zdroj: facebook
Je tu nový rok, a tak je potřeba hodit staré neúspěchy za hlavu a odstartovat nové začátky co nejlépe. Máme pro vás podrobný horoskop, který se bude týkat hlavně sexu. Dnes se podíváme na znamení Berana. S kým to Beranovi vyjde? A kdo by si Berana do postele opravdu brát neměl?

Berani jsou lidé narození mezi 21. březnem a 20. dubnem. Žena narozená v Beranu působí na první pohled chladně a nepřístupně. Avšak muž, který se nevzdá a rád riskuje, objeví ženu neobyčejně smyslnou a vášnivou, která nemá zábrany rozvíjet svou sexuální fantazii. Noc strávená s touto ženou může být plná rozkoše, pokud je ovšem po její vůli...

Muž Beran je lovec hledající kořist. Svou "oběť" najde rychle a zaměří se na cíl. Podvědomí mu pak řekne, která se nechá pohltit. Většinou to bývá žena hledající ochranu. Žena, které imponuje jeho mužnost a která akceptuje jeho naprostou dominanci. V její přítomnosti se sice chová spíše chladně, ale hlavou mu už běží ty nejvášnivější scénky.

Ještě vystřelí do společnosti své tolik obávané šípy, jež mají dokázat, jak je inteligentní, ale v příštím okamžiku už si svou vyvolenou představuje ve všech možných milostných pozicích. Svléká ji očima a při pouhém pohledu na knoflík u její halenky se mu sbíhají sliny

Pokud tedy shrneme Berany do jednoho pytle, jde o velmi dobré milence. Vzrušují je představy lehce sadomasochistické a vždy jsou dominantní.

Svou chladnost si právě v sexu vybíjejí a tato vlastnost se mění v naprosto perfektní přednost. Milují neobvyklé polohy, které během jednoho postelového dovádění několikrát mění. Rozhodně nejde o žádné suchary.

Pojďme se tedy podívat, která znamení si budou s Beranem v posteli rozumět.

BERAN S BERANEM:

Tak tento sexuální vztah by mohl dopadnout naprosto katastrofálně. Dominance Beranů se zde bije, a tak by při sexu mohlo dojít k naprosté disharmonii a možná i ke zranění. Oba aktéři by proti sobě stáli s bičem a ani jeden by neustoupil.

BERAN S BÝKEM:

S Býkem by to mohl být naprosto dokonalý a nezapomenutelný sex. Každý Beran by si měl povinně alespoň jednou s Býkem zasouložit, aby pochopil skutečnou sílu vzrušení. Sex s Býkem bude pro vás plný vášně, erotiky a přitažlivosti Dokonce je zde velká šance, že by i náhodná soulož mohla přerůst ve skutečnou lásku.

BERAN S BLÍŽENCEM:

Blíženec vás bude vždy inspirovat, a tak by i v sexu mohlo dojít k intenzivnímu spojení. Ani jednomu z vás nechybí dynamika, a tak se nemusíte bát, že by vaší nejoblíbenější polohou byl klasický misionář. Při milostných hrátkách se budete navzájem vzrušovat a podporovat, tím to ovšem končí. Partnerský vztah by v tomto spojení byl dost vyčerpávající.

BERAN S RAKEM:

Tak s Raky jsou Berani naprosto v protikladu, a jak už je známo, protiklady se přitahují. Jiskry mezi vámi budou jen létat, a tak je Rak perfektním milencem právě pro Berana. Rozhodně hodně povedená noc, pokud ji strávíte s Rakem.

BERAN SE LVEM:

Zdá se to být až neuvěřitelné, ale Lev s Beranem spolu dosáhnou téměř všeho, a tak, ať už jde o partnera, šéfa či kamaráda, orgasmus je zcela zaručený. Sex se Lvem pro vás bude skutečnou slastí a u jednoho čísla rozhodně nezůstanete.

BERAN S PANNOU:

Pokud se chystáte mít sex s Pannou, tak si to ještě rozmyslete, dokud je čas. Je téměř jisté, že nepůjde o žádný povedený sex. Pokud to bude první postelové setkání, bude to opravdu katastrofa. Souhra zde trvá déle. Pokud opravdu potřebujete milostné hrátky s tímto znamením, mějte na paměti, že bude potřeba hodně sexuálních čísel, než to bude stát za to.

BERAN S VÁHOU:

Přestože jako partneři by si tato dvě znamení mohla vyhovovat, o dobrý sex s Váhou rozhodně nepůjde Nejistota a nudnost Vah vás budou odpuzovat a rozhodně nepůjde o kreativní sex plný nových nápadů. Takové klasické nůďo u telky.

BERAN SE ŠTÍREM:

V tomto spojení funguje skutečně silná sexuální energie. Štír je to pravé pro žhavý a naprosto sprostý sex. Ve spojení se Štírem rozhodně nepůjde o žádné milování, mnohem spíš budete připomínat herce z porna.

BERAN SE STŘELCEM:

Tak tady by mohlo jít o docela povedený večer. Střelcům nevadí změny, a tak jsou otevřeni všemu, co si jen v sexuálním životě přejete. Pokud si přejete vyzkoušet anální sex nebo někomu pořádně nařezat, bude Střelec pro tyto hry ten pravý.

BERAN S KOZOROHEM:

Tak Kozoroha opravdu ne. Oba jste velmi silní a průbojní a rozhodně se nehodláte respektovat, a tak by sex, ve kterém je souhra poměrně důležitá, nemusel dopadnout dobře.

BERAN S VODNÁŘEM:

S Vodnáři by mohlo jít o opravdu velkou lásku, která bude tak silná, že i sex vám s nimi bude připadat perfektní. Přestože je mnohem víc sexy znamení, která by vám vyhovovala lépe, je pro vás Vodnář tzv. vytouženým ideálem a v posteli to bude klapat.

BERAN S RYBOU:

Už na první pohled bude vidět velké jiskření a přitažlivost. Ryby jsou pro vás vstupenkou do světa sexu a vzrušení. Tento zážitek vám bude nejeden kámoš či kámoška závidět.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy