Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VELKÝ ŘÍJNOVÝ HOROSKOP JE TU: Lev přijde o peníze, Beran spadne do deprese

Co vás čeká v říjnu?
Zdroj: archiv
Nový měsíc se opět blíží rychlostí blesku a chystá si pro nás pořádnou dávku nových zkušeností a emocí! Celý podzim se ponese v duchu životních změn, které budou velkou zatěžkávací zkouškou. Co v tomto období čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Říjen si pro vás připravil období plné stresu. Přijde totiž někdo, kdo vám tak zamává se sebevědomím, že se budete cítit jako hromádka neštěstí. Podzimní deprese přijde jako nevítaný host!

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Celý říjen budete jako rentgen. Všechny prokouknete a nic vám neunikne a běda tomu, kdo vás bude chtít obelhat. Dejte si však pozor na to, ať se z toho nestane posedlost, mohli byste totiž od sebe odehnat i lidi, které milujete.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženci by si měli dát konečně pohov a trochu si odpočinout. Pokud tak neučiníte, celý říjen vás postihne únava jako hrom. Máte nejen oslabené tělo, ale i mysl, takže si dejte pozor, ať se neodrovnáte!

RAK (22. 6. – 22. 7.) První dny tohoto měsíce to nebudou úplně fajn. Ze skříně vypadne totiž kostlivec, kterého jste dlouho střežili. Je ten pravý čas postavit se problému čelem a vyřešit ho. Uvidíte, že jakmile nebudete pořád strkat hlavu do písku, uleví se vám.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Pokud nepřestanete utrácet jako zběsilí, velmi toho budete litovat. Nejenže při zběsilých nákupech utratíte skoro celou svou výplatu, ale i o ten zbytek peněz, který vám zůstane, totiž přijdete. V roztržitosti totiž zapomenete někde peněženku. Dejte si na to pozor.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) I přesto, že začal ten pravý podzim, vy se stále usmíváte jako sluníčko! Dobrou náladu si uchováte i celý říjen, protože se budete mít z čeho radovat. Říjen je období nových změn a na vás konečně čeká vaše vytoužená práce, o které jste vždycky snili.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Nebude vám chybět energie a všechny pracovní povinnosti budete stíhat raz dva. Hvězdy vám však radí, abyste se nepřeceňovali. Volný čas byste pak měli trávit venku v lese. Dobijete si tak dobrou náladu.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Pokuste se ovládnout váš vztek. Je pravděpodobné, že se v tomto období pořádně pohádáte a následně byste toho mohli litovat. Pokuste se své emoce hlavně okolo Dušiček držet na uzdě.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Pro vás nastává období plné životních změn. Říjen se ponese v duchu nových příbytků a stěhování. Včas si sežeňte krabice, abyste měli věci kam dát a neměli zbytečný stres. Nechcete přeci nový start začínat s porouchanou nervovou soustavou.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Planeta Saturn vám ovlivní náladu natolik, že nebudete chtít v první dny října nikoho ani vidět. Bude to hodně ovlivněné vaší konstelací. To, co už vám neslouží, prostě musí odejít. Pokud se toho budete držet zuby nehty, nepomůže vám to. Tím víc se budete cítit blbě a celý proces léčení si jen prodloužíte. Jednou se to musí rozseknout.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) V rodinných kruzích to poslední dobou celkem skřípe a vy nevíte, jak tuto situaci řešit. Ničeho se nebojte, protože kolem poloviny října vás napadne vynikající myšlenka, jak to udělat! Možná pojedete i na dovolenou…

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby konečně čekají nové zítřky. Podzimní energie vám pomůže se vypořádat s rozchodem a přijít na to, že být singl není vlastně tak hrozné. Čekají vás nové a zajímavé začátky a není proč truchlit. Stejně jste nebyli šťastní, že?

Související články

Další články